d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > A Jole Bilo Bi Vrime Vise...
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Aug 20 2008 08:29am
Quote (nugard @ Wed, Aug 20 2008, 02:24pm)
Da meni netko neće vratit, lipo bi ga prikrižija, za vjeke vjekova, amen. Reka bi sam sebi: glup sam, nitko mi nije kriv, nitko me nije prisilija da mu posudim, moj gaf, ovo mi je škola, drugi put ću pametnije, idemo dalje!

A ne u svakom drugom topicu cvilit i prozivat: meni ovaj duguje ovoliko a onaj onoliko pišljivog forum golda. Onda ispadaš veći cigan od onog tko ti nije vratija.


+1

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 20 2008 08:57am
Quote (sid_hr @ Wed, Aug 20 2008, 02:07pm)
tongue.gif

kolko treba.. kome treba .. vratit... vratit cu ja jebo vas fg da vas jebo...

a da dignemo topic na nacionalnu razinu? sta samo cigane vrijedjate? biggrin.gif

dancinglock.gif


y, y, netreba cigane vrijeđat!!
čuj ovu priču,
sjedim ja na šanku u omiljenom lokalnom pubu i sprdamo se nas 3 i konobar,
kad eto ciganka niotkuda ni pet ni šest: ajde da ti čitam iz dlana! kaže ona konobaru.
a konobar s podlim osmjehom na licu : hvala, netreba ali evo ajde da čitaš ovome tu iz dlana. i pokaže prstom na mene.
okrene se ova prema meni, ja pogledam, ma nema šta prava pravcata ciganka jedo 50 god, mala, debeljuckasta, bubuljičava...
Ajde da ti čitam iz dlana, pa češ da znaš sudbinu! kaže ona meni, ova dvojica i konobar se i dalje podlo smijulje.
Štačeš meni da čitaš iz dlana kad sam ja veči cigo od tebe. ja njoj ko iz topa. konobar i ova dvojica odvalili od cereka.
Vidima ja da si ti moje rase. kad je ova to rekla ova dvojica i konobar su se valjali po podu od cereka, neda se ciganka smesti i nastavi: Ajde plati kokakolu, živet češ 105 godina!
ofc, platio ja ciganki kokakolu, a za ovo 105 godina to sam okačio mačku o rep. ali smo se dobro ismijali wink.gif
ofc platio
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 20 2008 11:06am
Quote (ivangozu @ Tue, Aug 19 2008, 08:35pm)
a jole igraj samo mi reci za koliko dana mogu ocekivat fg?


necu ti rec za dva dana pa ispadne da neman za dva dana....... vratin ti ASAP ! ..... ako ti je hitno hitno hitno samo me pmaj dat ce guild leader al neda mi ga se pmat jer ce me upilat za duel



Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Aug 20 2008, 12:15pm)
ma nisan ja pohlepni cigan jole ja san samo mislija da ti znas igrat pa da ces uspit vratit..


ja nikad nisan reka da znan igrat.... ali ako si tako siguran u MOJE mogucnosti ... pmaj me kad god oces bacit cemo duel na hcu pa da vidimo ko ce kome da jebe kevu



eh btw i za tebe vridi ona i budale imaju pravo na misljenje


a ti barba prisla jebo te bog u supak neces da mi se javis na cesti zato sta san duzan pixele nekome ?



This post was edited by cppjole on Aug 20 2008 11:10am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 20 2008 01:52pm
Quote (cppjole @ Wed, Aug 20 2008, 07:06pm)
ja nikad nisan reka da znan igrat.... ali ako si tako siguran u MOJE mogucnosti ... pmaj me kad god oces bacit cemo duel na hcu pa da vidimo ko ce kome da jebe kevu



eh btw i za tebe vridi ona  i budale imaju pravo na misljenje


a ti barba prisla jebo te bog u supak neces da mi se javis na cesti zato sta san duzan pixele nekome ?


Bice bolje aj... pa nije ni einstein sve odma zna..

This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 20 2008 01:56pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 20 2008 03:13pm
Quote (cppjole @ Wed, 20 Aug 2008, 19:06)


a ti barba prisla jebo te bog u supak neces da mi se javis na cesti zato sta san duzan pixele nekome ?


aj ne pizdi, proletija si na bicikli 100 na sat, nabija si cvike na glavu, a meni sunce tuče direktno u oči, a dioptrija -3..

naravno da san se javija, a to šta ti nisi vidija to ti ne mogu pomoć

btw: boli me kurac šta si scamma jsp noobare, to mi ne znači 2%..


Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Aug 21 2008 10:43am
Quote (nugard @ Wed, Aug 20 2008, 09:13pm)
aj ne pizdi, proletija si na bicikli 100 na sat, nabija si cvike na glavu, a meni sunce tuče direktno u oči, a dioptrija -3..

naravno da san se javija, a to šta ti nisi vidija to ti ne mogu pomoć

btw: boli me kurac šta si scamma jsp noobare, to mi ne znači 2%..


ma pali prijo vraca san se s posla nadrkan ka pas.... vidija san da si mi se javija.... al je bilo priko kurca javljanje isto koda i nisi ....

btw: nisan nikog scamma ..... znas onu staru " to je zajedničko" biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 21 2008 11:12am
Zanimljivo mellow.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 21 2008 02:32pm
Quote (cppjole @ Thu, 21 Aug 2008, 18:43)
ma pali prijo vraca san se s posla nadrkan ka pas.... vidija san da si mi se javija.... al je bilo priko kurca javljanje isto koda i nisi ....

btw: nisan nikog scamma ..... znas onu staru " to je zajedničko" biggrin.gif


ma zadnjih dana nisan od volje, ljute me neki ljudi.. dry.gif

al bit će bolje wink.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Aug 21 2008 02:38pm
Quote (nugard @ Thu, 21 Aug 2008, 20:32)
ma zadnjih dana nisan od volje, ljute me neki ljudi..  dry.gif

al bit će bolje  wink.gif


A ko te ljuti smile.gif?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 21 2008 03:36pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Thu, 21 Aug 2008, 21:38)

A ko te ljuti smile.gif?


spammeri na cro subu ohmy.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll