Quote (sid_hr @ Wed, Aug 20 2008, 02:07pm)
kolko treba.. kome treba .. vratit... vratit cu ja jebo vas fg da vas jebo...
a da dignemo topic na nacionalnu razinu? sta samo cigane vrijedjate?

y, y, netreba cigane vrijeđat!!
čuj ovu priču,
sjedim ja na šanku u omiljenom lokalnom pubu i sprdamo se nas 3 i konobar,
kad eto ciganka niotkuda ni pet ni šest: ajde da ti čitam iz dlana! kaže ona konobaru.
a konobar s podlim osmjehom na licu : hvala, netreba ali evo ajde da čitaš ovome tu iz dlana. i pokaže prstom na mene.
okrene se ova prema meni, ja pogledam, ma nema šta prava pravcata ciganka jedo 50 god, mala, debeljuckasta, bubuljičava...
Ajde da ti čitam iz dlana, pa češ da znaš sudbinu! kaže ona meni, ova dvojica i konobar se i dalje podlo smijulje.
Štačeš meni da čitaš iz dlana kad sam ja veči cigo od tebe. ja njoj ko iz topa. konobar i ova dvojica odvalili od cereka.
Vidima ja da si ti moje rase. kad je ova to rekla ova dvojica i konobar su se valjali po podu od cereka, neda se ciganka smesti i nastavi: Ajde plati kokakolu, živet češ 105 godina!
ofc, platio ja ciganki kokakolu, a za ovo 105 godina to sam okačio mačku o rep. ali smo se dobro ismijali

ofc platio