[QUOTE=sid_hr,Thu, Aug 14 2008, 08:38pm][QUOTE=ivangozu,Thu, 14 Aug 2008, 22:36][QUOTE=eddy_hc,Thu, Aug 14 2008, 08:28pm][QUOTE=ivangozu,Thu, 14 Aug 2008, 17:56]hellspray laze da je bia nije mu mater dala ic

nepije jer je jos mlad /QUOTE]
to vodi do zaključka da moraš put da bi iša na koncert IM.
ma svaka ti čast[/QUOTE]
prevedi sta si reka
i ko je reka da trebas pit nevidin da je to napisano igdi[/QUOTE]
tonchek ce prevest... sacekaj sec da refresha stranicu...

[/QUOTE]

ko je taj