Quote (nugard @ Thu, Aug 7 2008, 11:55pm)
Evo se i srbi organiziraju da naprave vlastiti subforum
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21766980&f=258&st=0Glasa sam
Yes čisto iz praktičnog razloga, a to je da ne dolaze vamo spamat sa veliko srpskim idejama..
Nije nam bilo dobro zajedno u državi, pa smo se razdvojili.. tako triba i sa subforumom.
Neka imaju svoj, pa nek tamo kakaju.
A mi imamo viška spamera i bez srba..
ja kao jugonostageek ( čitaj ; jugonostalgik ) se ne slažem sa ovakvom izjavom

E: bilo bi nam fenomenalno da je drzavu mogo vodit Zoran Milanović-Zoki
This post was edited by The_Outsider on Aug 8 2008 02:53pm