Quote (Zvone @ Tue, Aug 5 2008, 11:04pm)
ak pukne ring budes besmrtan to mi se sam jednom dogodilo i nikad vise neznam kako
ahhahhahahhahahahaa
da
karakteristicno je to za mene i za tebe...
meni se to stalno desava...
zato mi se neigra d2 jer imam bug da me niko nemoze ubit xD
lool