☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> Hakan Cijeli Acc Za 2 Sata > Rofl Sad Mogu Pocet Ispocetka
Prev
1
2
3
4
5
6
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1819
Replies: 81
Track Topic
t0nc3k
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold
:
1,784.00
#31
Aug 8 2008 08:57am
Quote (Patrickk @ Thu, Aug 7 2008, 09:55pm)
a tebi nestaju stvari ...
pa nestaju kad mu glupi frendovi kradu
Dr_Feelgood
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold
:
8,707.00
#32
Aug 8 2008 09:18am
hm,
a ''hackalo'' jučer mene u admirala, pa nikom ništa
uvija vuk tovara....
t0nc3k
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold
:
1,784.00
#33
Aug 8 2008 01:56pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Aug 8 2008, 05:18pm)
hm,
a ''hackalo'' jučer mene u admirala, pa nikom ništa
uvija vuk tovara....
ma k**** su ga hackali....lik im reko pass i navecer ga opljackali
Tim_lopovaMIKI
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold
:
14.49
#34
Aug 8 2008 02:52pm
...Možda im nije reko pass
, ja im nisam pa su me hackali
ffs ne mora značit ćim kažeš pass da će te hackat
( mislim valjda frend neće) ali ima dvoličnih idiota etc.
Ajde t0nč3k onda meni objasni kak su
mene hackali
a niko osim mene nezna pass??...
This post was edited by Tim_lopovaMIKI on Aug 8 2008 02:53pm
t0nc3k
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold
:
1,784.00
#35
Aug 8 2008 02:58pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Aug 8 2008, 10:52pm)
...Možda im nije reko pass
, ja im nisam pa su me hackali
ffs ne mora značit ćim kažeš pass da će te hackat
( mislim valjda frend neće) ali ima dvoličnih idiota etc.
Ajde t0nč3k onda meni objasni kak su
mene hackali
a niko osim mene nezna pass??...
gle...u diablu nema hackanja osim da ti preko msna posalju hack koji je zipan i ti ga otvoris...al on djeluje tek kad ti ulazis u diablo i upisujes password tako da ako shvatis da su ti poslali hack mozes uz pomoc antivirusnog maknut taj hack....
btw...nikad se pass ne stavlja da je ko acc name ili kakvu igru stalno radis...ili dajes glupom frendu koji ce ili rec nekom drugom tvoj pass ili zloupotrijebit kada se posvadate...i mozda je tvoj buraz dao nekom pass.....
The_Outsider
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold
:
10,688.43
#36
Aug 8 2008 02:59pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Aug 8 2008, 08:52pm)
...Možda im nije reko pass
, ja im nisam pa su me hackali
ffs ne mora značit ćim kažeš pass da će te hackat
( mislim valjda frend neće) ali ima dvoličnih idiota etc.
Ajde t0nč3k onda meni objasni kak su
mene hackali
a niko osim mene nezna pass??...
e decki
sta znaci hakali?
Tim_lopovaMIKI
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold
:
14.49
#37
Aug 8 2008 03:05pm
Quote (t0nc3k @ Fri, 8 Aug 2008, 20:58)
gle...u diablu nema hackanja osim da ti preko msna posalju hack koji je zipan i ti ga otvoris...al on djeluje tek kad ti ulazis u diablo i upisujes password tako da ako shvatis da su ti poslali hack mozes uz pomoc antivirusnog maknut taj hack....
btw...nikad se pass ne stavlja da je ko acc name ili kakvu igru stalno radis...ili dajes glupom frendu koji ce ili rec nekom drugom tvoj pass ili zloupotrijebit kada se posvadate...i mozda je tvoj buraz dao nekom pass.....
...Nije nikom dao pass jer je to bio samo moj acc
s mojom pass i da niko mi nije mogo preko msn-a
poslat zato kaj tad nisam imala msn
al dobar pokušaj, svaka čast
...
t0nc3k
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold
:
1,784.00
#38
Aug 8 2008 03:06pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Aug 8 2008, 11:05pm)
...Nije nikom dao pass jer je to bio samo moj acc
s mojom pass i da niko mi nije mogo preko msn-a
poslat zato kaj tad nisam imala msn
al dobar pokušaj, svaka čast
...
ja imam tvoj msn...kak znas da nisam ja
Tim_lopovaMIKI
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold
:
14.49
#39
Aug 8 2008 03:07pm
Quote (t0nc3k @ Fri, 8 Aug 2008, 21:06)
ja imam tvoj msn...kak znas da nisam ja
to bilo prije god i pol
P4jo
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
41.72
#40
Aug 8 2008 03:49pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Fri, Aug 8 2008, 09:07pm)
to bilo prije god i pol
tad toncek nije zna sta je d2
ispada iz sumnjivih
Go Back To
Hrvatski
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact