Quote (nugard @ Wed, 13 Aug 2008, 22:33)
Ja bi upisa neki borilački sport (ultimate fight ili slično) da mi je do tuče. Lako se prsit ako ima oko tebe 1000 luđaka pa se osjećaš moćno u gomili.. A kad si sam isprid protivnika, jedan na jedan, tu se triba iskazat, to je izazov.
ok, to je tvoje misljenje, ka i sta neko smatra da mos trenirat karate 5 god a nece ti nista pomoc u ulicnoj tucnjavi
jedan na jedan je izazov, potpisujen
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 13 Aug 2008, 22:42)
Pa ti si ocito krivo shvatija...
nisan ja reka da tebe ne zanima navijanje samo san reka da je masa ljudi i sve vise koji ni neznaju ko igra u klubu, nego se dodju samo tuc itd..
i to je istina nazalost, ali pogledaj drugu stranu, ti igraci se minjaju svako malo, a onaj jedan koji se zalaze vise, kojega ljudi upante tipa hrgović, onda pređe za dinamo
ljudi su jednostavno navikli igrače ne cijeniti, jer su prvenstveno navijaci i tu su radi kluba kojeg podrzavaju
Quote (Goddus @ Wed, 13 Aug 2008, 22:48)
onaj ko dodje na utakmicu da se potuce a ne da je gleda mora da je kreten

ok i sta sad sa tim? mozda si moga zakljucit da ja ne govorin o takvin osobama
Quote (nesius @ Wed, 13 Aug 2008, 23:16)
takvih je dosta
takvih je vrlo malo, ja ih znan na prste jedne ruke sve skupa, to je vise stil bbb

i za kraj, jedna slika isprid stadiona


stadion pred pocetak

i pogled na atlantik

E: dr_feelgood nisan ti nasa majcu
This post was edited by Razakel on Aug 15 2008 12:09am