d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Hrvatski Nog. Klubovi U Eu Natjecanjima > ...
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 13 2008 12:39pm
Quote (Razakel @ Wed, Aug 13 2008, 08:35pm)

sta fali ako dode do tucnjave?


a nista, to ti upravo i govorim da je previse ljudi ''navijaca'' koji idu s ciljem da se potucu, a nogomet ih ni ne zanima...

This post was edited by Rakshasas(KD) on Aug 13 2008 12:40pm
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 13 2008 03:22pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 13 Aug 2008, 19:39)
a nista, to ti upravo i govorim da je previse ljudi ''navijaca'' koji idu s ciljem da se potucu, a nogomet ih ni ne zanima...


gledaj,
baš taj osjećaj da moš dobit batine, da ideš na utakmice a znaš da ces se mozda potuc
to mi daje adrenalin i gušt, pit sa ekipon, ispraznit se za vikend..
a koga ne zanimaja navijanje, komu smetaju ti 'huligani' ima zapadnu tribinu na maksimiru/poljudu, ili još bolje, slobodno neka uplati godišnju kartu kod Milana ili Man Utd i vidit će nova brazilska pojacanja

This post was edited by Razakel on Aug 13 2008 03:24pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Aug 13 2008 03:33pm
Ja bi upisa neki borilački sport (ultimate fight ili slično) da mi je do tuče. Lako se prsit ako ima oko tebe 1000 luđaka pa se osjećaš moćno u gomili.. A kad si sam isprid protivnika, jedan na jedan, tu se triba iskazat, to je izazov.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Aug 13 2008 03:42pm
Pa ti si ocito krivo shvatija...
nisan ja reka da tebe ne zanima navijanje samo san reka da je masa ljudi i sve vise koji ni neznaju ko igra u klubu, nego se dodju samo tuc itd..

Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2008 03:48pm
onaj ko dodje na utakmicu da se potuce a ne da je gleda mora da je kreten biggrin.gif
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Aug 13 2008 04:16pm
Quote (Goddus @ Wed, 13 Aug 2008, 22:48)
onaj ko dodje na utakmicu da se potuce a ne da je gleda mora da je kreten biggrin.gif


takvih je dosta
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Aug 14 2008 11:57pm
Quote (nugard @ Wed, 13 Aug 2008, 22:33)
Ja bi upisa neki borilački sport (ultimate fight ili slično) da mi je do tuče. Lako se prsit ako ima oko tebe 1000 luđaka pa se osjećaš moćno u gomili.. A kad si sam isprid protivnika, jedan na jedan, tu se triba iskazat, to je izazov.


ok, to je tvoje misljenje, ka i sta neko smatra da mos trenirat karate 5 god a nece ti nista pomoc u ulicnoj tucnjavi
jedan na jedan je izazov, potpisujen

Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 13 Aug 2008, 22:42)
Pa ti si ocito krivo shvatija...
nisan ja reka da tebe ne zanima navijanje samo san reka da je masa ljudi i sve vise koji ni neznaju ko igra u klubu, nego se dodju samo tuc itd..


i to je istina nazalost, ali pogledaj drugu stranu, ti igraci se minjaju svako malo, a onaj jedan koji se zalaze vise, kojega ljudi upante tipa hrgović, onda pređe za dinamo
ljudi su jednostavno navikli igrače ne cijeniti, jer su prvenstveno navijaci i tu su radi kluba kojeg podrzavaju

Quote (Goddus @ Wed, 13 Aug 2008, 22:48)
onaj ko dodje na utakmicu da se potuce a ne da je gleda mora da je kreten biggrin.gif


ok i sta sad sa tim? mozda si moga zakljucit da ja ne govorin o takvin osobama

Quote (nesius @ Wed, 13 Aug 2008, 23:16)
takvih je dosta


takvih je vrlo malo, ja ih znan na prste jedne ruke sve skupa, to je vise stil bbb wink.gif

i za kraj, jedna slika isprid stadiona cool.gif



stadion pred pocetak



i pogled na atlantik



E: dr_feelgood nisan ti nasa majcu sad.gif

This post was edited by Razakel on Aug 15 2008 12:09am
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Aug 15 2008 03:31am
[QUOTE=Razakel,Fri, 15 Aug 2008, 06:57]takvih je vrlo malo, ja ih znan na prste jedne ruke sve skupa, to je vise stil bbb wink.gif

ha ha..
a da zivis u zg reka bi to je vise stil torcidasa.

Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Aug 15 2008 04:21am
svaki klub mora imat grupu takvih neandertalaca...

takvih imas i u barceloni, lionu, milanu il kamen ingradu..........

u engleskoj isto ima takvih al fala bogu tamo se nasla jedna pametna kao Margaret Thatcher pa recimo da se potuce neko na stadionu zavrsi u zatvoru na isto kao i onaj koji je silovo malu curicu...

This post was edited by The_Outsider on Aug 15 2008 04:22am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Aug 15 2008 06:26am
Quote (Razakel @ Fri, Aug 15 2008, 05:57am)


E: dr_feelgood nisan ti nasa majcu sad.gif


šteta sad.gif

ali rezultat je dobar smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll