d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Imal Kakvi Bosanaca??
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Jul 31 2008 05:19am
kakva hiljadogodisna istorija, vi muslimani ste pusili turcima kuraz petsto godina!

evo ti istorija:




This post was edited by PalaManager2 on Jul 31 2008 05:28am
Member
Posts: 42,832
Joined: Jun 26 2005
Gold: 7.18
Warn: 100%
Jul 31 2008 06:21am
Quote (PalaManager2 @ Thu, 31 Jul 2008, 13:19)
kakva hiljadogodisna istorija, vi muslimani ste pusili turcima kuraz petsto godina!

evo ti istorija:


http://www.youtube.com/watch?v=FTKzZOgeEpI


E krkane jedan... Znaci za tebe je istorija ono sto ti seselj kaze... Jebiga mogu te razumiti donekle, tesko je biti ponosan na nesto sto si, ako ti svi "junaci" zavrse pred sudom u Haagu happy.gif
To ko je kome pusio kurac - o tome necemo sad, upitaj mamu i baku - one ce ti reci kome su sta pusili. Osim toga, Bosne je bilo davno prije turaka, ali kako od nekoga nepismenog poput tebe ocekivati da znas neke osnovne stvari, i ako ti je glavna uzreka "srbija do Tokija" (al jebes ga, stvarno je sve manja, ko Nokia rofl.gif )
Ode Deda mraz u picku materinu...

p.s.: evo i tebi nesto da pogledas, bas bi zanimalo da li si u stanju da ovo skuzis
http://www.youtube.com/watch?v=EovO9WkQ2HA

This post was edited by darkkobra on Jul 31 2008 06:23am
Member
Posts: 5,562
Joined: Feb 12 2004
Gold: 13.07
Jul 31 2008 07:13am
Quote (darkkobra @ Thu, Jul 31 2008, 12:21pm)
E krkane jedan... Znaci za tebe je istorija ono sto ti seselj kaze... Jebiga mogu te razumiti donekle, tesko je biti ponosan na nesto sto si, ako ti svi "junaci" zavrse pred sudom u Haagu happy.gif
To ko je kome pusio kurac - o tome necemo sad, upitaj mamu i baku - one ce ti reci kome su sta pusili. Osim toga, Bosne je bilo davno prije turaka, ali kako od nekoga nepismenog poput tebe ocekivati da znas neke osnovne stvari, i ako ti je glavna uzreka "srbija do Tokija" (al jebes ga, stvarno je sve manja, ko Nokia rofl.gif )
Ode Deda mraz u picku materinu...

p.s.: evo i tebi nesto da pogledas, bas bi zanimalo da li si u stanju da ovo skuzis
http://www.youtube.com/watch?v=EovO9WkQ2HA


Sta da gledam na tvom Videu? Decija Muzika bezveze.

Poslusaj Seselja od 1:30, pa ces naucit Istoriju Muslimana! Pusti tvoju Mrznju i otkaci se od Turaka i Islama!
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 31 2008 03:13pm
Seselj ? Sta je on ikad ista pametno reka ?
Member
Posts: 42,832
Joined: Jun 26 2005
Gold: 7.18
Warn: 100%
Jul 31 2008 03:32pm
Quote (PalaManager2 @ Thu, 31 Jul 2008, 15:13)
Sta da gledam na tvom Videu? Decija Muzika bezveze.

Poslusaj Seselja od 1:30, pa ces naucit Istoriju Muslimana! Pusti tvoju Mrznju i otkaci se od Turaka i Islama!


pa jebote kad tebe i jednog obicnog magarca poredim, sto se tice IQ-pitanja sve i jedan magarac je makar duplo bolji od tebe.
Jaki su ti tvoji heroji burazere kad jedan za drugim zavrsavaju pred Haskim tribunalom, i dok na kraju ne crknu u celiji zakljucani ko kerovi... Ti me slobodno mozes potegnuti za cuclu, samo prethodno operi te zvalje po mogucnosti.
icon_pointr.gif Hvala unaprijed.

Rijeci jednog zatucanog nacionaliste su toliko vazne i vrijedne slusati ko moj sinosnji prd poslije 2 tanjira graha.
Ali hajde to dokazi nekome naspram koga jedna obicna jednocelijska ameba podsjeca na jebenog Einsteina happy.gif
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2008 03:56pm
tko je tito?
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jul 31 2008 04:46pm
Quote (tpol @ Thu, Jul 31 2008, 09:56pm)
tko je tito?


tito je napadač barcelone iz 60tih, zabio je nešto oko 1945 golova...
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 31 2008 05:10pm
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, 31 Jul 2008, 23:46)
tito je napadač barcelone iz 60tih, zabio je nešto oko 1945 golova...


nice
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jul 31 2008 05:14pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Aug 1 2008, 12:46am)
tito je napadač barcelone iz 60tih, zabio je nešto oko 1945 golova...


jesi ti u zadnjih 20 puta ikad nesto pametno napisa ? biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 31 2008 06:07pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Jul 31 2008, 11:14pm)
jesi ti u zadnjih 20 puta ikad nesto pametno napisa ? biggrin.gif


20???????
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll