Quote (Patrickk @ Fri, 8 Aug 2008, 23:31)
od straha
nema ko me se neboji pitam cingya maloprije os duell , necu bojim se (nije bas tako tocno reko al tako sam ja zamislio ) dobar si za nafilovat paprika

Quote (becke @ Fri, 8 Aug 2008, 23:34)
Ma ti si meni i dol...
Dosta spama, idem spavati...

ma i dol igor