Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, Aug 14 2008, 11:20pm)
a cek jesi ti lockan zbog multy-a ? ili missunderstood ?
keylogger al bez uvjeta moj frend je paybacko sve sta je pokradeno vec pred 4 mjeseca ono napravio sam 1-2 topica za taj unlock osto sam activ , items vs items trejdo i ta sranja sta mi je rekla
al vidim nema meni spasa
pa sam se odlucio samo spammat tu jer neam sta drugo radit ...
nikad nisam imo multi nit cu imat
This post was edited by Patrickk on Aug 14 2008 05:25pm