d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dts-dragonwtff > Jk_killerrr Jsp
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 27 2008 03:47am
Quote (t0nc3k @ Sat, Jul 26 2008, 10:07pm)
omg....sad kad ovo citam vidim da je puno njih kretena...ja znam samo lika Patrickkk na jspu koji je scammer a tako i u igri....pokro je frenda kojeg zna iz u zivo i pokro ga je par puta....ja to nemogu vjerovat!!!!


jest da ima scammer tag i locked gold ali ti ga poznajes kolko reci mi?
mjesec dana?
ja ga znam par godina vec ne samo na d2 nego i u RL..
pa dobro mozda bi scammo pola ljudi sa ovog foruma ali najboljeg frenda nebi kolko ga ja poznajem
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Jul 27 2008 04:10am
ah jebiga ljudi bitno da je mene neko scamo!!!!!!!!!!!!!
-a imam i dragona i patricka u f listi!!!!!!!!!
tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 27 2008 04:34am
Quote (t0nc3k @ Sat, Jul 26 2008, 10:07pm)
omg....sad kad ovo citam vidim da je puno njih kretena...ja znam samo lika Patrickkk na jspu koji je scammer a tako i u igri....pokro je frenda kojeg zna iz u zivo i pokro ga je par puta....ja to nemogu vjerovat!!!!


ma popusi mi kitu majmune retardirani cim je netko scaman od hrvata PATRICKK JE KRIV a objasni mi molim te ko je mene onda hacko a ?


T0nc3k mozda ? ajd u kurac squelc
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 27 2008 04:44am
Quote (Patrickk @ Sun, Jul 27 2008, 10:34am)
ma popusi mi kitu majmune retardirani cim je netko scaman od hrvata PATRICKK JE KRIV a objasni mi molim te  ko je mene onda hacko  a ?


T0nc3k mozda ? ajd u kurac squelc


brijes da je on...?

za one koji neznaju u 10 minuta je neko uletio na acc: moj, patrikov, elvisov (lord_techno)...
elvisu su uzeli iteme sa asse i statali je bezveze tako da je sjebu do kraja
patriku je otiso baba eq
ja sam bio offline al mi je draganwtf uso na acc i reko da je sve na mjestu tako da kolko ja znam nis ne fali al moram provjerit.....
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 27 2008 04:45am
[QUOTE=Usc_abaddon,Sun, Jul 27 2008, 10:44am]<DIV class=quote1>Quote (Patrickk @ Sun, Jul 27 2008, 10:34am)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->ma popusi mi kitu majmune retardirani cim je netko scaman od hrvata PATRICKK JE KRIV a objasni mi molim te ko je mene onda hacko a ?


T0nc3k mozda ? ajd u kurac squelc[/QUOTE]

brijes da je on...?

za one koji neznaju u 10 minuta je neko uletio na acc: moj, patrikov, elvisov (lord_techno)...
elvisu su uzeli iteme sa asse i statali je bezveze tako da je sjebu do kraja
patriku je otiso baba eq
ja sam bio offline al mi je draganwtf uso na acc i reko da je sve na mjestu tako da kolko ja znam nis ne fali al moram provjerit.....[/QUOTE]

neznam ja koje al saznat cu

This post was edited by Patrickk on Jul 27 2008 04:45am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 27 2008 04:50am
[QUOTE=Patrickk,Sun, Jul 27 2008, 10:45am][QUOTE=Usc_abaddon,Sun, Jul 27 2008, 10:44am]<DIV class=quote1>Quote (Patrickk @ Sun, Jul 27 2008, 10:34am)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->ma popusi mi kitu majmune retardirani cim je netko scaman od hrvata PATRICKK JE KRIV a objasni mi molim te ko je mene onda hacko a ?


T0nc3k mozda ? ajd u kurac squelc[/QUOTE]

brijes da je on...?

za one koji neznaju u 10 minuta je neko uletio na acc: moj, patrikov, elvisov (lord_techno)...
elvisu su uzeli iteme sa asse i statali je bezveze tako da je sjebu do kraja
patriku je otiso baba eq
ja sam bio offline al mi je draganwtf uso na acc i reko da je sve na mjestu tako da kolko ja znam nis ne fali al moram provjerit.....[/QUOTE]

neznam ja koje al saznat cu[/QUOTE]

A GL...
ako sta saznas javi...
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Jul 28 2008 03:02am
ah jebiga!!!!!!!!!!!!!!!!
jebote sve nas u isto vrijeme isti dan -.-
pa tko je onda ,cekat cemo dok dragan ne dodje ako je vidio neka mi kaze odmah cu znat tko je !!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jul 28 2008 03:17am
Quote (Lord_Techno @ Mon, Jul 28 2008, 09:02am)
ah jebiga!!!!!!!!!!!!!!!!
jebote sve nas u isto vrijeme isti dan -.-
pa tko je onda ,cekat cemo dok dragan ne dodje ako je vidio neka mi kaze  odmah cu znat tko je !!!!!!!!!!!!!!!!


vraca se 2.8. iz makarske culi smo se ja i on prije nego je otiso...
znam ja vec ko je..... znas i ti smile.gif
Member
Posts: 1,118
Joined: Apr 18 2008
Gold: 1,784.00
Jul 30 2008 07:11am
Kaj vi brijete???....ja nisam nikad nikog pokro niti necu....jer mislim da je to jadno....a to da ti krades pajo se vec odavno zna....sam si reko da si liku ukro foh shield i weapon u vrijednosti od 600fg,tako da.......a i kad sam te upozno si ukro technu bio acc........
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Jul 30 2008 11:13am
Znam da mi je buraz pokro tog dts wtf nešto XD
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll