Čovik je napisa da je britanski imperij druga sila iza SAD i ja sam se sa njim složija.
A ti si napisa:
Quote (floky @ Thu, 3 Jul 2008, 16:24)
englezi danas 2. po ''snazi''?
rofl
Kao prvo očito je da ne razlikuješ Veliku Britaniju i Englesku kao ni Commonwealth.
Probaj analizirati riječi
common i wealth. Pa ćeš shvatiti da u tih 50-tak "suverenih" država vlada engleski kapital. Sad napregni moždane vijuge i pažljivo pročitaj prvu rečenicu ovog posta. Hvala.
This post was edited by nugard on Jul 3 2008 05:11pm