d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Evo Nam Napokon Trioglogija !!!! > D3 Izlazi !!!
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 28 2008 08:12am
Bome fino je Blizzard uzburkao sve oko sebe sa tim vijestima - nadajmo se samo da ce izbacit dorađenu i igrivu stvar na tržište wink.gif
Ali ljudi moji ... kolk'o to još treba čekat sleep.gif

Quote (miso8 @ Sat, 28 Jun 2008, 16:20)
ali svejedno znamo da ce izac kad tad banana.gif


istina koja veseli biggrin.gif

This post was edited by PalysFort on Jun 28 2008 08:24am
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 28 2008 08:20am
Quote (PalysFort @ Sat, Jun 28 2008, 03:12pm)
Bome fino je Blizzard uzburkao sve oko sebe sa tim vijestima - nadajmo se samo da ce izbacit dorađenu i igrivu stvar na tržište wink.gif
Ali ljudi moji ... kolk'o to još treba čekat sleep.gif


ali svejedno znamo da ce izac kad tad banana.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 28 2008 08:44am
A nesto su pisali ljudi kao da izlazi na lito 2009, al to su price ko to zna
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Jun 28 2008 08:46am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Jun 28 2008, 03:44pm)
A nesto su pisali ljudi kao da izlazi na lito 2009, al to su price ko to zna


nek izadje na bozic (tak da ga dobim free od staraca) ili na kraj skolske godine, tak da mogu cijelo ljeto igrat bez briga
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 28 2008 08:52am
Quote (miso8 @ Sat, 28 Jun 2008, 16:46)
nek izadje na bozic (tak da ga dobim free od staraca) ili na kraj skolske godine, tak da mogu cijelo ljeto igrat bez briga


neka samo izađe, ako triba ukrast ću iz dućana, ako triba ostavit ću se fakulteta tongue.gif

This post was edited by nugard on Jun 28 2008 08:52am
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Jun 28 2008 09:01am
amo ljudi dosla friska droga !!!! navalite narode jeftino friska droga iz srca blizzarda !!! idemoooo jos malo pa nestalo !!
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 28 2008 09:03am
Quote (cppjole @ Sat, Jun 28 2008, 05:01pm)
amo ljudi dosla friska droga !!!! navalite narode jeftino friska droga iz srca blizzarda !!! idemoooo jos malo pa nestalo !!


a dobro si i reka... to je totalno prevedeno tongue.gif falis jos ono '' ajmo glupi ljudi da zaradimo malo na vama''

al kad gledas ? sto igranjem diabla ti sjeda placa svaki misec ? tongue.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jun 28 2008 09:46am
ajme sad sam pogledo trailer

ZLOOOOOO

kupuje se novi komp radi ovog heart.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Jun 28 2008 09:55am
Quote (The_Outsider @ Sat, 28 Jun 2008, 17:46)
ajme sad sam pogledo trailer

ZLOOOOOO

kupuje se novi komp radi ovog heart.gif

javi Matiji :DDDDD

XD
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Jun 28 2008 10:19am
uh... probavio cijeli DiaIII web site... opet ce patit poso, prijatelji, izabranica...

rofl.gif

Sto se tice datuma izlaska, iako in game filmic izgleda solidno i zgotovljeno, vjerujem da ce trebat koja godinica- dvije.
Citat sa StarcratII site-a isti kao i DiaII sitea:
Quote
At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished as possible


Sam nek oni to ispoliraju, love ionako imaju napretek od WoWa.

bier.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll