Imam jos cd i 2 il 3 lika na bnetu brijem:
warriora lv31 i nekog sorcerora - ne sjecam se leva i koje knjige je procitao. Rogue s windforeceom mi je na west realmu brijem...
Ma igra je zakon, al tesko je warrioru na hellu solo. Mislim da iam onaj armor za kojim su svi slinili ( Full Plate mail of the Whale ) i neki dobar mace. Inace, pred kojih milion godina kad sam istu igru igro prek modema, bilo puno vise ljudi, skoro svi su varali i korisili cheatove, imali dupane iteme ( pogotovo opceprisutne Obsidian rings of the Zodiac ), pa je bilo malo glupavo igrat jer kad umres - svi itemi koje imas padnu s tebe na pod. Pred cca 1.5 god kad sam zadni put bio gore, skoro nije bilo nikog, samo je poljski channel bio pun 50tki LOL!
Ak se slozite, morti i bacimo skup koju igru