d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Na Jedrenje
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jun 19 2008 06:10am
Quote (PalysFort @ Thu, Jun 19 2008, 07:01am)
A koji si ti na slici ? biggrin.gif

Daj neke sa broda - di je fešta? wink.gif


da i mene zanima.... di se stopilo toliko cuge? =)
da vidimo malo
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Jun 19 2008 09:02am
Na onoj zadnjoj slici iz kafica na Paxosu stojim.
Nije se na brodu niko bas previse napio. Prva 2 dana je krenulo opasno i popilo se oko 50 litara vina ali kasnije je tempo pao pa je ukupno za 10 dana otislo oko 150 litara. Bilo nas je 11na 2 broda ( moram ipak priznati da se na nasem popilo vise) pa to ispada manje od 1 litre na dan. Piva je isla slabije i ostalo je skoro pola.
Doduse pilo se i na kopnu. Bas u onom kaficu na Paxosu ekipa od njih 7 se popodne totalno usvinjila. Krenuli s Uzijem (mastika), kao popice 1 aperitiv prije rucka a kasnije isprobavali koje sve boje koktela postoje. Konobarice Cehinje a oni stalno pjevali "Co to mas med nogami ...."
Kad sam dosao po njih s gumenjakom ukrcaj je bio dramatican. Kako se koji uspio ukrcati cila riva je aplaudirala.

Ali sve u svemu bilo je super. 10 dana proletilo za cas.

Jos par slika. Prva je izmadju Peljesca i Korcule, druga uz Krf, treca nasred Jadrana a zadnja na Lastovu.

http://tinypic.com/view.php?pic=f28nbk&s=3
http://tinypic.com/view.php?pic=sb2fqv&s=3
http://tinypic.com/view.php?pic=50s0f9&s=3
http://tinypic.com/view.php?pic=r2vtaf&s=3

Na zadnjoj se idi krma od broda. Benetau First 47,7 stopa.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 19 2008 09:31am
na trećoj slici ispa si ka neki mafijaš tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Jun 23 2008 01:27am
Quote (Dalmos @ Thu, 19 Jun 2008, 17:02)
Na onoj zadnjoj slici iz kafica na Paxosu stojim.


Ops - moja isprika - gospodin stariji od mene icon_pointr.gif prelazim na obraćanje sa Vi wink.gif
Quote (Dalmos @ Thu, 19 Jun 2008, 17:02)

Konobarice Cehinje a oni stalno pjevali "Co to mas med nogami ...."
Kad sam dosao po njih s gumenjakom ukrcaj je bio dramatican. Kako se koji uspio ukrcati cila riva je aplaudirala.


rofl.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Jun 24 2008 07:23am
Na zadnjoj se idi krma od broda. Benetau First 47,7 stopa.

slinimo, ali ja bi nesto manje smile.gif

This post was edited by Kacavida on Jun 24 2008 07:24am
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Jun 24 2008 01:39pm
Quote (nugard @ Thu, Jun 19 2008, 03:31pm)
na trećoj slici ispa si ka neki mafijaš  tongue.gif


koji je on na toj slici?
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Jun 24 2008 01:53pm
Quote (Dlexx @ Tue, Jun 24 2008, 09:39pm)
koji je on na toj slici?


da i ja nekuzin biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2008 02:04pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 24 Jun 2008, 20:53)
da i ja nekuzin biggrin.gif


Quote (Dlexx @ Tue, 24 Jun 2008, 20:39)
koji je on na toj slici?


aj pogledajte ko se ponavlja na svim slikama.
nije teško za skužit.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jun 24 2008 02:43pm
Quote (eddy_hc @ Tue, 24 Jun 2008, 22:04)
aj pogledajte ko se ponavlja na svim slikama.
nije teško za skužit.


to sam ja davno pomislija
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll