Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, May 27 2008, 05:33am)
pa ima igara di triba puno vise toga nego u sudden strike 2
a jel? aj instaliraj pa dođi da bacimo jednu

btw puno veči gušt je igrat protiv čovjeka kao u sudden strike
nego kao u d2 klikat dok monster ne padne, i još nešto ovi tu dueli u d2 su presmješni u odnosu na one
u ss2. osobito kad se dokačiš s rusima pa ko koga. pravi mali rat

ss2 je rts, i raks eto da kažem i to, ima naravno puno drugih rts ali nijedan nije toliko 'igrljiva' kao ss1 i ss2.
nažalost neigra puno ljudi ti. mislim da znam i razlog, a taj je da kad netko dođe tamo a nije igrao mp onda je teški
noob i stalno gubi pa čovjeku dosadi jer nitko ne voli stalno gubit

ps: ako si igrao one single missions u ss2 onda to zaboravi, jer mp je savim drugo nešto...