Quote (Patrickk @ Wed, May 14 2008, 07:10pm)
on je bahat
islo smo zajedno u osnovnu
svaki dan sam ga tuko
i jos ga tucem kad ga vidim ...
samo dodje i sere mi
stvarno nekad mi dodje da kad doslovno ubijem,.....
ae panjino imam jos na pc-u one videos sta smo se sorali po skoli...
netjeraj me da to dizem gore lapane.. da se sramotis pred cjelim jsp kako pijes batine
btw ako u subotu budemo isli na more siknut cu te s onog trampa na balerinu
This post was edited by Usc_abaddon on May 14 2008 01:39pm