d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ucinite Mi Uslugu Read > Nis Nemorate Radit
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
May 14 2008 01:07pm
Nisam mislio ispast pizda - sry ako je bio takav dojam,ali ti si ostavio dojam bahatog lika wink.gif
Ja ne prijavljujem CRO usere da smo načisto - problem može nastati samo ako vas neko uhvati u sranju i onda traži mene zbog prijevoda da potvrdim, tu nemogu muljat.

Peace d-lol.gif
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 14 2008 01:10pm
Quote (PalysFort @ Wed, May 14 2008, 07:07pm)
Nisam mislio ispast pizda - sry ako je bio takav dojam,ali ti si ostavio dojam bahatog lika wink.gif
Ja ne prijavljujem CRO usere da smo načisto - problem može nastati samo ako vas neko uhvati u sranju i onda traži mene zbog prijevoda da potvrdim, tu nemogu muljat.

Peace d-lol.gif


on je bahat
islo smo zajedno u osnovnu
svaki dan sam ga tuko
i jos ga tucem kad ga vidim ...
samo dodje i sere mi
stvarno nekad mi dodje da kad doslovno ubijem,.....
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 14 2008 01:39pm
Quote (Patrickk @ Wed, May 14 2008, 07:10pm)
on je bahat
islo smo zajedno u osnovnu
svaki dan sam ga tuko
i jos ga tucem kad ga vidim ...

samo dodje i sere mi
stvarno nekad mi dodje da kad doslovno ubijem,.....


ae panjino imam jos na pc-u one videos sta smo se sorali po skoli...
netjeraj me da to dizem gore lapane.. da se sramotis pred cjelim jsp kako pijes batine
btw ako u subotu budemo isli na more siknut cu te s onog trampa na balerinu

This post was edited by Usc_abaddon on May 14 2008 01:39pm
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
May 14 2008 02:05pm
koljacinaaa
ima mesnica kraj mene pokrast cu mu nozeve pa donit vama

nemoj udrit spam nogom
spama boli
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
May 14 2008 02:42pm
Quote (Usc_abaddon @ Wed, May 14 2008, 07:39pm)
ae panjino imam jos na pc-u one videos sta smo se sorali po skoli...
netjeraj me da to dizem gore lapane.. da se sramotis pred cjelim jsp kako pijes batine
btw ako u subotu budemo isli na more siknut cu te s onog trampa na balerinu


e daj uploadaj to nisam dugo gledo neki private video school fights
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 14 2008 02:52pm
matej imas koji kako sam tuko bojota happy.gif ?
kako sam popio nogu u glavu happy.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 16 2008 04:08pm
Quote (Patrickk @ Wed, May 14 2008, 08:52pm)
matej imas koji kako sam tuko bojota happy.gif ?
kako sam popio nogu u glavu happy.gif


"KAKO SAM POPIO NOGU U GLAVU"
evo vam sam je prizno da je debo i da su ga tukli u skoli...
bojota? neam to
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll