Quote (waYOke @ Tue, May 6 2008, 08:47am)
legna imas mjesta za 1?

^^
nice ofc
ima al mrzim suvozace... da si zensko mozda jos

btw kaj nisi ti reko das nes kupit? pa da kakav dir zapalimo

Quote (Usc_abaddon @ Tue, May 6 2008, 10:04am)
ljep motor a ko je ovaj lapan na motoru? =)
meni je stara rekla:
ja ti necu kupit motor a ako ga kupis sam izbusit cu ti gume ^^
a meni to nije problem jer je stari dugogodisnji bajker, pa stara nema kaj rec

a i pare su moje ^^
Quote (Usc_abaddon @ Tue, May 6 2008, 10:04am)
da malo je al daju se stavit plastike... nisu nego par k kuna zacijeli motor
mozda vam se cini prek slike, al inace nije mrsav, ipak ima 200 kila... vise bi bilo previse

a maske se da stavit pa dobije izgled ciste jurilice al necu to radit
This post was edited by Legna on May 6 2008 03:51am