Quote (solved @ Mon, Apr 7 2008, 10:36am)
nosi se, nis ja njemac. jel tu mozda neko ljubomoran?
pa jebo te izjava :
"ko vam kriv kaj ste ostali. mogli ste i vi, da su se vasi starci skolovali."
`88 godine si imo par godina isto ko i ja... nisi znao hodat a sad tu pricas kao kako su tvoji starci pravedno postupili ( školovani ljudi ftw ) preselivši il šta vec u Njemacku.. kao pametni ljudi.. jebiga naši su neobrazovani balkanci pa nisu zakljucili da je pametno sinčića odgajat u fancy Njemačkoj... i koji kurac ti sad imas od toga... jedino si profitiro sta si naucio jezik.
Ljubomoran?
Pa jebote radje u Srbiju nego u Njemacku. Bar je burek jeftiniji!
This post was edited by The_Outsider on Apr 7 2008 07:14am