d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ivo Sanader, Bez Dr.
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 2 2008 08:23am
Quote (nugard @ Wed, Apr 2 2008, 01:42pm)
Ti nam se ponudi, pa da napokon Sanader dobije konkurenciju.

Teško bi itko protiv tvojih "ja sam sve skužija i znan di je kvaka" analiza.


šta je tu tako teško?
teško izreč šta misliš?
gdje je tu neka posebna težina?
aj pojasni malo tu observaciju!
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 2 2008 01:14pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 2 Apr 2008, 15:23)
šta je tu tako teško?
teško izreč šta misliš?
gdje je tu neka posebna težina?
aj pojasni malo tu observaciju!


nemoj pisat sa kvacicama ako ti ne ide gramatika tongue.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Apr 2 2008 02:39pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 2 Apr 2008, 13:21)
hahahaha. ma bravo. uistinu vrlo precizno.
kvaka je u tome šta mu je konkurencija slabija od njega.
oču reč ljudi izađu i biraju onog za kojeg misle da je najboli od ponuđenih.
naglašavam PONUĐENIH.
naravno, to nemora značiti da je isti nešto posebno sposoban ili nadaren,
nego jednostavno bolji je od ostalih eto


Ma ako on jednom izgu izbore od konkurencije... trenutno najveca konkurenicja je SDP .... a oce, virujte mi oce... Ukinit ce se diaspora... i vise nikad nece doc na vlast... jer da diaspora nema pravo glasa... izguvija bi on ima 8 god....
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 2 2008 02:49pm
ukradi, poseri, zajebi, izvlaci, izmisljaj..ima ih jos tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 2 2008 04:59pm
Quote (eddy_hc @ Wed, Apr 2 2008, 07:14pm)
nemoj pisat sa kvacicama ako ti ne ide gramatika  tongue.gif


je iz hrvatskog san uvik ima kariga.
i zbilja nerazlikujen ć i č
smile.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Apr 5 2008 01:02pm
Quote (nugard @ Mon, 31 Mar 2008, 22:00)
Izručuje generale, surađuje sa hagom, ima neprijavljenu imovinu, korumpirane ministre, u koaliciji sa srbima, odgađa zerp, spor ekonomski razvoj.

Uz takvu politiku stalno pobijeđivati na izborima, ja to zovem iznimno sposoban.



Pas mater biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
rofl.gif

Ovo ide u Profile biggrin.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 5 2008 05:52pm
nisan pročia kurca sta se odi pisalo al moran ovo napisat...

ako su svi polotičari, amo reć lopovi, pa neka presdstavnik bar bude pojava od 2 metra koji je poliglot i di se god pojavi budi neko

strahopoštovanje kod ostalih mali majmuna političara...

tako da ja podupiren HDZ i DR.Ivu Sanadera...



Nek se zna....
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Apr 6 2008 01:57am
Quote (yankiman @ Sun, 6 Apr 2008, 00:52)
nisan pročia kurca sta se odi pisalo al moran ovo napisat...

ako su svi polotičari, amo reć lopovi, pa neka presdstavnik bar bude pojava od 2 metra koji je poliglot i di se god pojavi budi neko

strahopoštovanje kod ostalih mali majmuna političara...

tako da ja podupiren HDZ i DR.Ivu Sanadera...



Nek se zna....


Svak ima svoja uvjerenja i razloge... ali ovo sta je nugard reka sta san ja iznad quota ... mislin da se nemos sa onin svadjat .... a taj avatar ti je u Haagu radi tvog "poliglota" biggrin.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 6 2008 06:45am
Quote (Zajeb @ Sun, Apr 6 2008, 08:57am)
Svak ima svoja uvjerenja i razloge... ali ovo sta je nugard reka sta san ja iznad quota ... mislin da se nemos sa onin svadjat .... a taj avatar ti je u Haagu radi tvog "poliglota" biggrin.gif


covik je dobro napisa...

al da je iko drugi bilo bi ti isto..


tako da je poliglot opet 1. izbor wink.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 7 2008 05:18am
idemo mi u kurac s bilo kim, al sto ces, mi smo blesavi narod
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll