Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 2 Apr 2008, 13:21)
hahahaha. ma bravo. uistinu vrlo precizno.
kvaka je u tome šta mu je konkurencija slabija od njega.
oču reč ljudi izađu i biraju onog za kojeg misle da je najboli od ponuđenih.
naglašavam PONUĐENIH.
naravno, to nemora značiti da je isti nešto posebno sposoban ili nadaren,
nego jednostavno bolji je od ostalih eto
Ma ako on jednom izgu izbore od konkurencije... trenutno najveca konkurenicja je SDP .... a oce, virujte mi oce... Ukinit ce se diaspora... i vise nikad nece doc na vlast... jer da diaspora nema pravo glasa... izguvija bi on ima 8 god....