Quote (Seraphiel @ Thu, 20 Mar 2008, 18:59)
Al bas sam ponosan sto smo se borili protiv nemacke ali vi niste.
U kojem svitu ti sinko zivis ...
Quote (nugard @ Thu, 20 Mar 2008, 19:20)
Ja sam ponosan što u Hrvatskoj ima oko 4,5 posto srba, većinom starijih od 60 godina, s tendencijom izumiranja.
Drito to