d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Rakija > Koja Je Naj Bolja Rakija?
Prev1234
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 19 2008 03:09pm
Quote (nugard @ Wed, 19 Mar 2008, 20:39)
Čovek ima "četnik" u sigu, mora bre da je veliki humanista.


bas ...
Member
Posts: 22,828
Joined: Feb 23 2007
Gold: 5,770.35
Mar 20 2008 11:59am
Al bas sam ponosan sto smo se borili protiv nemacke ali vi niste.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 20 2008 12:20pm
Ja sam ponosan što u Hrvatskoj ima oko 4,5 posto srba, većinom starijih od 60 godina, s tendencijom izumiranja.
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 20 2008 12:23pm
Quote (Seraphiel @ Thu, 20 Mar 2008, 18:59)
Al bas sam ponosan sto smo se borili protiv nemacke ali vi niste.


U kojem svitu ti sinko zivis ...

Quote (nugard @ Thu, 20 Mar 2008, 19:20)
Ja sam ponosan što u Hrvatskoj ima oko 4,5 posto srba, većinom starijih od 60 godina, s tendencijom izumiranja.


Drito to

Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 20 2008 12:25pm
Quote (nugard @ Thu, 20 Mar 2008, 19:20)
Ja sam ponosan što u Hrvatskoj ima oko 4,5 posto srba, većinom starijih od 60 godina, s tendencijom izumiranja.


vouch
Member
Posts: 12,464
Joined: Feb 10 2007
Gold: 1.00
Mar 22 2008 07:14am
sljiva,kruska,vodka i jagodnjaca ^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll