d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Igra Li Ko Od Hrvata ( Vas ) Ls? > Ladder Slasher
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 25
Joined: Mar 6 2008
Gold: 60.00
Mar 6 2008 07:32pm
Quote (waYOke @ Thu, Mar 6 2008, 08:29pm)

imas 3 vrata i 3 kljuca

i moras pogodit kljuce u vrata, ja sam fulo na 1 wink.gif

sanse su 1/9 das proc


+1
Member
Posts: 2,267
Joined: Jan 3 2006
Gold: 1,399.31
Mar 7 2008 01:45am
Quote (waYOke @ Thu, Mar 6 2008, 08:29pm)

imas 3 vrata i 3 kljuca

i moras pogodit kljuce u vrata, ja sam fulo na 1 wink.gif

sanse su 1/9 das proc


Kao što sam već rekao, šanse nisu 1/9 nego 1/6, ako prođeš prva vrata, u drugom krugu biraš izmešu dvoja vrata = 1/3*1/2=1/6

Što se tiče guilda, ako nisi u guildu, bodovi se ne pribrajaju nikome. Ako promjeniš guild, bodovi koje si osvojio ostaju u guildu u kojem si bio dok si ih osvojio, i ne prenose se u novi guild.
Member
Posts: 1,044
Joined: Nov 9 2007
Gold: 21.05
Mar 7 2008 02:10am
jebo me pas ls je najgluplja stvar ikada-gubitak vremena,rade izidi van
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 7 2008 03:38am
...

This post was edited by Razakel on Mar 7 2008 03:39am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 7 2008 05:32am
Quote (sonny555 @ Fri, 7 Mar 2008, 09:10)
jebo me pas ls je najgluplja stvar ikada-gubitak vremena,rade izidi van


nvm..

This post was edited by nugard on Mar 7 2008 05:45am
Member
Posts: 5,688
Joined: Jun 5 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 8 2008 10:30am
a jel ti njaguar pošalje love da kupiš novi miš kojeg sjebeš od toliko klikanja? biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 8 2008 04:11pm
Upravo sam proda stvar za 105.

Ipak klikanje nije bilo totalno uzaludno.
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 8 2008 04:16pm
Quote (nugard @ Sat, 8 Mar 2008, 23:11)
Upravo sam proda stvar za 105.

Ipak klikanje nije bilo totalno uzaludno.


ofc...
Member
Posts: 2,267
Joined: Jan 3 2006
Gold: 1,399.31
Mar 10 2008 01:32am
ja sam zaradio 3k na ls-u, a da sam znao neke stvari koje znam danas, bilo bi puno više

Neke stvari koje su se npr. u sesson 2 prodavale za do 200 fg sad ne možeš dobiti ispod 3k. Cijene su se užasno napuhale
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 10 2008 08:04am
Quote (mesija @ Mon, 10 Mar 2008, 08:32)
ja sam zaradio 3k na ls-u, a da sam znao neke stvari koje znam danas, bilo bi puno više

Neke stvari koje su se npr. u sesson 2 prodavale za do 200 fg sad ne možeš dobiti ispod 3k. Cijene su se užasno napuhale


jbga inflacija biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll