Quote (PalysFort @ Sun, 24 Feb 2008, 19:50)
Ljudi moji vidio sam danas u vecernjem sliku krupnog plana bas u trenutku dok je kopacka bila na nozi - izgleda prestrasno
dobro je neko reko na prvoj stranici topica - trebalo bi uvest (ili je to vec bilo nekad uvedeno) da lik ne smije igrat dok i Dudu ne zaigra - mozda bi se naucili pameti taki majmuni
Onda bi Bosanci izgubili ligu.