Quote (yankiman @ Mon, 25 Feb 2008, 22:33)
Ma taj 10 posto je nista...
Ja san moga ga dobit sto puta al nisan nikad..
Neznan koji je kriterij...

jel se mogu druzit stebon?
da je meni bar bit 100 puta u tako kritičnim situacijama i tako mnogo riskirat pa opet ne dobit nista..
Quote (Cheso @ Mon, 25 Feb 2008, 22:26)
da dobio sam pm da za mjesec dana posaljem pm ako ocu da mi se skine 10% al sexy stoji pa necu.
zakurac ti sve kad si '08 spawn
This post was edited by Razakel on Feb 26 2008 05:34am