d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Cini Mi Se Da Je Ovaj Forum Umro > Nekak Nema Motivacije
Prev1234
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 11 2008 05:38am
Quote (Titan_st @ Mon, 11 Feb 2008, 10:34)
imat ces ih i ti ka i ja kad budes ovdi vrimena koliko sam i ja, ne kuzim sta ti to znaci imas 6k postova, pa kako cu trade ako ne pisem nista
evo bas sam gleda ja iman 7.7ppd, a ti 7.5 znaci isti kurac tongue.gif


aj pogle moj ppd biggrin.gif

ja bumpam svaki dan 20+ offers 3-4 puta i postam u drugim topicima ak neko trazi ili nudi nekaj zanimljivog.

uvjek se nade vrijeme za bump tongue.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Feb 11 2008 11:34am
Quote (solved @ Mon, Feb 11 2008, 11:38am)
aj pogle moj ppd biggrin.gif

ja bumpam svaki dan 20+ offers 3-4 puta i postam u drugim topicima ak neko trazi ili nudi nekaj zanimljivog.

uvjek se nade vrijeme za bump tongue.gif


to nije bump to je ..... +1 biggrin.gif
Member
Posts: 7,293
Joined: May 17 2006
Gold: 9,491.00
Mar 25 2008 01:08pm
Ljudi imam problem molim za savjet.....nisam bio na jsp-u oko godinu i po...u medjuvremenu su stavili passworde na gold.Treba ga samo resetirat,a ja sam nevjerojatnim naporom uspio zaboravit stari mail tako da ne mogu primit obavijest o resetu....kome da mailam novu mail adresu da to rijesi....direktno njaguaru ili? Hvala unaprijed na pomoci
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Mar 25 2008 02:38pm
njaguaru btw
<- sponzor wishes u luck
Member
Posts: 7,293
Joined: May 17 2006
Gold: 9,491.00
Mar 26 2008 10:06am
fala sponzor.....rjesio....e da....nisi morao onom liku placat da nas rusha...vec bi se nekako to rijesilo....ali fala puno.....sad se vec lakse dise






Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Mar 26 2008 05:10pm
kao to misliš da če se ovaj podforum zatvorit?
eh
pa ja svaki puta tu napišem nekoliko budalaština.
uostalom ovo nije forum za čitat šta je tu netko napisao.
tu dođeš napišeš neku glupost ( kao ja), jer ionako nitko normalan to neče čitat
hahahahaha
Member
Posts: 7,293
Joined: May 17 2006
Gold: 9,491.00
Mar 30 2008 07:05pm

Toooo doktore....probacu i ja tako!! Zivili svaka cast!!

Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2008 02:18am
Quote (Nerwozo @ Mon, 31 Mar 2008, 02:05)
Toooo doktore....probacu i ja tako!! Zivili svaka cast!!


nemoj sad i ti pocet Boga ti...
Member
Posts: 16,460
Joined: Jan 22 2008
Gold: 690.00
Apr 1 2008 11:07am
+1 smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Closed New Topic New Poll