sta cigo radi na atletici?
smrdi na 100 metara
EVO PAR CRNIH.

hitler ubija ljude u logoru i dodje red na jednu curicu, kaze ona:
-stricek hitler ja bi htjela jos malo zivjeti
-ok stani na kraj reda
pita hitler malog zidova: -kolko imas godina?
-4, sad cu brzo 5
-e neces ne
vidi hitler hrpu pepela na podu i kaze:
-JESAM LIJEPO ZABRANIO GRUPNA OKUPLJANJA?
Dođe lopov u banku i opljačka je i po izlasku upita jednog čovjeka:
- "Jesi li me vidio?"
Čovijek:
- "Jesam."
I pljačkaš ubije čovijeka. Upita drugog:
- "Jesi li me vidio?"
On kaže:
- "Nisam ali moja žena je."
Otisli Cigan i Ciganka da se razvedu... kada sve zavrsili kaze im ssudac...
- "Eto ljudi, vise niste nista..."
Odgovara Cigan na to:
- "Pa kako nismo nista gospodine sudac, valjda smo i dalje brat i sestra..."
Pita pacijent doktora:
- "Koliko cu jos zivjeti?"
Doktor:
- "10."
Pacijent:
- "10 cega, godina ili mjeseci?"
Doktor:
- "9, 8, 7, 6, 5..."
Pričaju tri zene. Kaže prva:
- "Moj muž je rekao da ide kod brata i ja nazvala i nema ga tamo."
Kaže druga:
- "Moj je rekao da ide kod svoje majke a ja nazvala a ono njega tamo nema."
Kaže treća:
- "Ja uvijek znam gdje je moj muž."
Kažu ove dvije:
- "Ma nemoguće!"
Kaže treća:
- "Moguće je, ja sam udovica."
Pitali Muju:
- "Mujo šta slušaš od muzike?"
- "Ma slušam sve živo i Tošeta."
- Koja je zadnja ploce Tose Proeskog?
- Nadgrobna.
Ako je Tošin život igra bez granica sada je GAME OVER.
Kad šećeraši umru?
- Kad im je najslađe!
- Zašto su Židovi najveći mađioničari Drugog svjetskog rata?
- Došli vlakom, otišli zrakom.
TO JE SVE ZA DANAS

chujemo se sutra xD