Quote (Cheso @ Sat, Jan 26 2008, 03:18pm)
ne zelis odma igrat HC, igrica je preteska da bi odma iso na hc, prvo prodji normal, pa elite, pa onda razmisli o HC, nije to diablo2 > : D tu te odma zabiju ak si los
kolko rama triba da mi slucajno nebi troknilo ni jedan put..
grafika koja triba?
itd...
sad igran na laptopu
amd turion 2x1600
2024 ddr
a grafika mi ukrade 250 rama..
oce trokavat???