d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Hellgate > Dadadad
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 06:10am
Quote (Cheso @ Mon, Feb 18 2008, 03:56pm)
jbg mozete si slozit fino kucsite sve novo za 3 soma kuna - 3,5

jebiga sad znam da je situacija i sve........ : /


lol ma kako i di to?
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 06:17am
btw evo sad san pogleda sta sve subscription daje i ZAKIDA PREVISE za 40kn na mjesec bas su klosari
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 4 2008 08:28am
Quote (Cheso @ Sat, Jan 26 2008, 03:18pm)
ne zelis odma igrat HC, igrica je preteska da bi odma iso na hc, prvo prodji normal, pa elite, pa onda razmisli o HC, nije to diablo2 > : D tu te odma zabiju ak si los


kolko rama triba da mi slucajno nebi troknilo ni jedan put..

grafika koja triba?

itd...

sad igran na laptopu

amd turion 2x1600

2024 ddr

a grafika mi ukrade 250 rama..

oce trokavat???
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll