Quote (miso8 @ Sun, Mar 8 2009, 09:29am)
mislim da imam neke iteme na mulama..... ono tipa raven claw i to....znam da sam imo par mula punih itema
aj postajte koj vam je acc u diablu...
Venusius
to mi je acc jel.......
vjerovatno cu na njemu radit HC lika.....
ili to ili na black_abaddon
neznam =)
moram prvo CD nabavit =)