Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 28 Feb 2009, 15:14)
Najjaca izjava na d2 ikad by Tigar:
'' Malo si sweettalkamo''
ili tako nesto hahahahahhaa
To je meni konj reka kad san ga pita sta mu je s curom iz Spanjolske koja mu je postala cura priko BNETA !
Vi ste baalali mislim a ja s njim u priv chnl pisa i vama prinosija, umira san od smija dobrih 15 dana na njega.
A bilo je masu pizdarija ko ce se sve sitit, najbolje uglavnom LDR 3 pocetak, kad su jos vise manje svi igrali
Evo nesto "novije"
This post was edited by Titan_st on Mar 2 2009 04:58am