d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zgode I Nezgode Iz D2 > Prepricajte Nam Neku Anegdotu :)
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Feb 28 2009 08:14am
Najjaca izjava na d2 ikad by Tigar:

'' Malo si sweettalkamo''

ili tako nesto hahahahahhaa
Banned
Posts: 6,144
Joined: Feb 16 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Feb 28 2009 12:04pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Feb 28 2009, 02:14pm)
Najjaca izjava na d2 ikad by Tigar:

'' Malo si sweettalkamo''

ili tako nesto hahahahahhaa


Rax come back d2 ?
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 28 2009 12:46pm
malo sam si duvnjak?
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 2 2009 04:47am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, 28 Feb 2009, 15:14)
Najjaca izjava na d2 ikad by Tigar:

'' Malo si sweettalkamo''

ili tako nesto hahahahahhaa


To je meni konj reka kad san ga pita sta mu je s curom iz Spanjolske koja mu je postala cura priko BNETA !
Vi ste baalali mislim a ja s njim u priv chnl pisa i vama prinosija, umira san od smija dobrih 15 dana na njega.

A bilo je masu pizdarija ko ce se sve sitit, najbolje uglavnom LDR 3 pocetak, kad su jos vise manje svi igrali

Evo nesto "novije"



This post was edited by Titan_st on Mar 2 2009 04:58am
Member
Posts: 1,254
Joined: Aug 21 2006
Gold: 0.23
Mar 2 2009 05:03am
hahahahahahah ! FLJAF

a sine kad se sitin ragne ! kralj se diga ujutro u 6 uri igrat pindla i zaleti se sa sorson na njega prvi run i sve super, dodje drugi run zaleti se i puf nestane struje ! YOU GOT OWNED ! i nije zna jel ripa sve dok se nije vratija iz skole jer mu je bila ujutro ! CAR !
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 2 2009 05:08am
A kad je mudri Indy nasa 2 bera kod nihle na isto misto mu pala, i onda ih isti dan odma ripa biggrin.gif
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Mar 2 2009 06:44am
lal ^^
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 2 2009 06:47am
Quote (Titan_st @ Mon, 2 Mar 2009, 12:08)
A kad je mudri Indy nasa 2 bera kod nihle na isto misto mu pala, i onda ih isti dan odma ripa biggrin.gif


kod nihle.ja sam mislija da ih je naša u act 3.
al svejedno,kolike su šanse da ti 2 monstera bace 2 bera,i da isti dan ripaš sad infinityem kojeg si napravija sa istim berovima... ohmy.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Mar 2 2009 08:36am
ladder 1.07 mislim ili 1.08 boo
hammerdin
solo diarun
97 lvl
lag
doom knights na fanatism sealu

cya
sleep.gif

This post was edited by m4tej on Mar 2 2009 08:38am
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 2 2009 08:57am
Quote (eddy_hc @ Mon, 2 Mar 2009, 14:47)
kod nihle.ja sam mislija da ih je naša u act 3.
al svejedno,kolike su šanse da ti 2 monstera bace 2 bera,i da isti dan ripaš sad infinityem kojeg si napravija sa istim berovima... ohmy.gif


act3 bijase bilo yep smile.gif
a Indy.. smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll