Quote (url @ Fri, Mar 6 2009, 09:31pm)
ma bzvz nema me vamo uopce al eto slucajno san naletija na ovi topic pa nsian moga odolit a da ne napisen nesto
iako san tija napisat post od 2 strane onda san skuzija da je uzaludno ic nesto objasnjavat u vezi bubnja ode na jsp =)
napisi post od dvi strane-doc ce ti neki mulac strat da pises biblije itd itd,da pises pizdarije

na jsp svako te ide poklopit ! nn se trudit pisat nista

treba bit skroman kao nas INDY