Quote (m4tej @ Fri, Mar 6 2009, 07:50pm)
sad cemo svi kleknut na koljena a ti samo hodaj a mi cemo ti pusit kurac
jer ti si toliko utjecajna osoba da ti se mi svi klanjamo i ispunjavamo ti svaku ideju cak i kad predvidimo koja bi mogla biti a ti ju nisi ni izrko
ma daj keni kome puca kurac ako tebi smeta? =)
jednostavno, ja sam jedna od rijetkih osoba koja cita tvoje postove..... prico sam sa dosta ljudi, uglavnom prelete preko tvojim postova bez citanja =)
nemoj se blamirat bezveze
Meni jos draze sto ljudi prelete, tako nemoram citat glupe odgovore :\
Quote (Hasordin @ Fri, Mar 6 2009, 06:13pm)
a sta ti ima bit dosadno bog ti da ???
sta si ti neki penzioner da ti smeta svaka picka materina ??
PA JEBOTE MI HRVATI SPAMMAMO 100 na sat a nesmi doc poljak i malo se zejebavat ?? pa bogati pusti ga nebi da sta gubimo !
Ovaj post upucuje da bismo svi trebali se slagat s tim poljskim trolom koji se 'malo zajebava' tu na forumu, evo ja ga ne volim i sta sad. Moj izbor, sad ak se vama taj lik svidja...ja nemam nista protiv.