d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > So What U Think About > Me Becoming Croatian
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Mar 6 2009 10:59am
Quote (Hasordin @ Fri, Mar 6 2009, 05:21pm)
Sta serete on je igra diablo kad je vas mater dojila,lik zna puno vise stvari o jspu i diablu od vas !

OP PIMPSN 4 EVER !

ovo je samo zejebancija ...


da al vec je dosadan.....
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 6 2009 11:13am
Quote (miso8 @ Fri, Mar 6 2009, 04:59pm)
da al vec je dosadan.....


a sta ti ima bit dosadno bog ti da ???

sta si ti neki penzioner da ti smeta svaka picka materina ??
PA JEBOTE MI HRVATI SPAMMAMO 100 na sat a nesmi doc poljak i malo se zejebavat ?? pa bogati pusti ga nebi da sta gubimo !
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Mar 6 2009 11:15am
Quote (Hasordin @ Fri, Mar 6 2009, 06:13pm)
a sta ti ima bit dosadno bog ti da ???

sta si ti neki penzioner da ti smeta svaka picka materina ??
PA JEBOTE MI HRVATI SPAMMAMO 100 na sat a nesmi doc poljak i malo se zejebavat ?? pa bogati pusti ga nebi da sta gubimo !


jel sam ista drugo reko protiv njega osim da je dosadan?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Mar 6 2009 11:20am
Quote (Hasordin @ Fri, Mar 6 2009, 05:13pm)
a sta ti ima bit dosadno bog ti da ???

sta si ti neki penzioner da ti smeta svaka picka materina ??
PA JEBOTE MI HRVATI SPAMMAMO 100 na sat a nesmi doc poljak i malo se zejebavat ?? pa bogati pusti ga nebi da sta gubimo !


nemam nista protiv njega i njegove zemlje , ali ima svoj sub pa neka tamo spamma , a ovo ako ga leona zanima postoji PM.
Member
Posts: 11,305
Joined: Aug 7 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 6 2009 11:28am
Quote (Hasordin @ Fri, 6 Mar 2009, 18:21)
on je igra diablo kad je vas mater dojila,lik zna puno vise stvari o jspu i diablu od vas !.


al ja imam veći kurac.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Mar 6 2009 11:51am
Quote (JavaXtreme @ Fri, Mar 6 2009, 05:28pm)
al ja imam veći kurac.


wana bet?
=)

This post was edited by m4tej on Mar 6 2009 11:53am
Member
Posts: 11,305
Joined: Aug 7 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 6 2009 12:34pm
Quote (m4tej @ Fri, 6 Mar 2009, 19:51)
wana bet?
=)


to je dogma. =]
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Mar 6 2009 12:42pm
Quote (Hasordin @ Fri, Mar 6 2009, 06:13pm)
a sta ti ima bit dosadno bog ti da ???

sta si ti neki penzioner da ti smeta svaka picka materina ??
PA JEBOTE MI HRVATI SPAMMAMO 100 na sat a nesmi doc poljak i malo se zejebavat ?? pa bogati pusti ga nebi da sta gubimo !


Evo, meni smeta, i sta sad.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Mar 6 2009 12:50pm
Quote (Kennoth @ Fri, Mar 6 2009, 06:42pm)
Evo, meni smeta, i sta sad.


sad cemo svi kleknut na koljena a ti samo hodaj a mi cemo ti pusit kurac
jer ti si toliko utjecajna osoba da ti se mi svi klanjamo i ispunjavamo ti svaku ideju cak i kad predvidimo koja bi mogla biti a ti ju nisi ni izrko


ma daj keni kome puca kurac ako tebi smeta? =)
jednostavno, ja sam jedna od rijetkih osoba koja cita tvoje postove..... prico sam sa dosta ljudi, uglavnom prelete preko tvojim postova bez citanja =)
nemoj se blamirat bezveze
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Mar 6 2009 12:54pm
Quote (m4tej @ Fri, Mar 6 2009, 07:50pm)
sad cemo svi kleknut na koljena a ti samo hodaj a mi cemo ti pusit kurac
jer ti si toliko utjecajna osoba da ti se mi svi klanjamo i ispunjavamo ti svaku ideju cak i kad predvidimo koja bi mogla biti a ti ju nisi ni izrko


ma daj keni kome puca kurac ako tebi smeta? =)
jednostavno, ja sam jedna od rijetkih osoba koja cita tvoje postove..... prico sam sa dosta ljudi, uglavnom prelete preko tvojim postova bez citanja =)
nemoj se blamirat bezveze


Meni jos draze sto ljudi prelete, tako nemoram citat glupe odgovore :\

Quote (Hasordin @ Fri, Mar 6 2009, 06:13pm)
a sta ti ima bit dosadno bog ti da ???

sta si ti neki penzioner da ti smeta svaka picka materina ??
PA JEBOTE MI HRVATI SPAMMAMO 100 na sat a nesmi doc poljak i malo se zejebavat ?? pa bogati pusti ga nebi da sta gubimo !


Ovaj post upucuje da bismo svi trebali se slagat s tim poljskim trolom koji se 'malo zajebava' tu na forumu, evo ja ga ne volim i sta sad. Moj izbor, sad ak se vama taj lik svidja...ja nemam nista protiv.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll