Quote (waYOke @ Wed, Feb 11 2009, 02:08pm)
deca... ako nema gitare, bubnjeva, bas-a to nije muzika... ne govorim to jer ja mislim nego tako je!
€ sto se tice tog da igra duze od pol nas... mbe od ovih new noobs/"pros"
so seres?

ko je taj lik
ne ne, krivo
drombulja, bajs, harmonika, izoperirana pevaljka mora bit