d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Lud, Zbunjen, Normalan
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 821
Joined: Feb 1 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 3 2009 06:04am
XD
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 3 2009 06:56am
Quote (Draganwtf @ Tue, Feb 3 2009, 10:58am)
ahahahh pa vama je krivo sto bosanci imaju tako dobru seriju.. koja je vasa humoristicka serija tako dobra i naravno smijesna?? nema takve.. jos ste pokupili puno nasih glumaca i redatelje
a tako ne sam kad je u pitanju ova tema.. ima toga i u npr. sportu itd. itd

a ne krivim ja ljude.. idu trbuhom za kruhom pa ih onda taj novac sto dobiju zaslijepi wink.gif


ti si bio i osto kreten wink.gif


ma najgori proljev je nad lipom sto sezdeset il kako se to govno vec zove
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Feb 3 2009 07:02am
Quote (Kennoth @ Tue, Feb 3 2009, 01:56pm)
ti si bio i osto kreten wink.gif


ma najgori proljev je nad lipom sto sezdeset il kako se to govno vec zove


a hrv bracne vode?
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 3 2009 07:33am
Quote (miso8 @ Tue, Feb 3 2009, 02:02pm)
a hrv bracne vode?


jaoooooooooooooooooooooooo
kako sam to zaboravio
jaoooooooooooooo
isuse kriste
ajme meni
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Feb 3 2009 07:45am
Quote (Kennoth @ Tue, Feb 3 2009, 02:33pm)
jaoooooooooooooooooooooooo
kako sam to zaboravio
jaoooooooooooooo
isuse kriste
ajme meni


hehe, to je najvece sranje koje sam vidio zadnjih par godina.....
preseravanja gledam u skoli.... nezeleim jos i na tv-u
Member
Posts: 2,226
Joined: Nov 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 3 2009 07:46am
Quote (nugard @ Sun, Feb 1 2009, 09:50pm)
čuja sam da je nekima ta serija smišna, i ta činjenica mi je bila tužna


ti si sinko serator,seres li ga seres,uvjek nekog poklopis ! pa daj nismo u sudnici u picku materinu,na hrv sub forumu smo !!

pametnjakovic uglystupid1.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 3 2009 08:43am
Quote (Hasordin @ Tue, Feb 3 2009, 01:46pm)
ti si sinko serator,seres li ga seres,uvjek nekog poklopis ! pa daj nismo u sudnici u picku materinu,na hrv sub forumu smo !!

pametnjakovic uglystupid1.gif




kad si vec spomenuo,

jos jedna od zescih promasaja i nove i rtl-a biggrin.gif

uzbudljivo i gledljivo kao recimo kraj emitiranja programa aka snijeg biggrin.gif



This post was edited by The_Outsider on Feb 3 2009 08:44am
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 3 2009 08:46am
Quote (The_Outsider @ Tue, Feb 3 2009, 03:43pm)
kad si vec spomenuo,

jos jedna od zescih promasaja i nove i rtl-a biggrin.gif

uzbudljivo i gledljivo kao recimo kraj emitiranja programa aka snijeg biggrin.gif

http://www.ldpop.com/ld/jpg/2006/big/sudnica.jpg


hahahahahahahahahahaha

dno dna

''molim vas, ne psovati u sudnici''
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Feb 3 2009 09:31am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Feb 3 2009, 04:19pm)


obicni troll
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll