Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Jan 30 2009, 02:53am)
ček, ček!!!
nemože to tako.
šta vi tu omalovažavate cigane? i hrvate?
ja sam hrvat, ali se ponašam ko največi cigan pa opet nisam nikog prijavio.
prema tome nemože bit krivo ni ciganstvo ni hrvatsvo za to.
ja bih prije rekao da neko glumi njemca tu. oni to tako prijavljuju. uvjek su im puna usta da če šprijavit bešto nekome.
dakle,
nije u pitanju ciganluk
nego,
švabotarija !!!
nazi