d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Aapero > Not Rated
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 22 2009 09:50am
Quote (The_Outsider @ Thu, Jan 22 2009, 03:43pm)
njag mu mako tag jer je kao inactive bio, pa su se nes zakacili, ugl. tiny i jos jedan lik jedini su trusted kaj nisu donirali -> oba dva ostali bez taga, i nakon tag removala je tiny to stavio u profil i dobio 365 dana ban ^^


kad te neko reporta ^^
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 22 2009 10:05am
Quote (The_Outsider @ Thu, 22 Jan 2009, 16:43)
njag mu mako tag jer je kao inactive bio, pa su se nes zakacili, ugl. tiny i jos jedan lik jedini  su  trusted kaj nisu donirali -> oba dva ostali bez taga, i nakon tag removala je tiny to stavio u profil i dobio 365 dana ban ^^


svaka čast šta se suprostavija, malo je takvih
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jan 22 2009 11:20am
Quote (The_Outsider @ Thu, Jan 22 2009, 04:43pm)
njag mu mako tag jer je kao inactive bio, pa su se nes zakacili, ugl. tiny i jos jedan lik jedini su trusted kaj nisu donirali -> oba dva ostali bez taga, i nakon tag removala je tiny to stavio u profil i dobio 365 dana ban ^^


to mi je bila druga pomisao zas je tag izgubio... nije prvi kojem su tako uzeli... kao sto sam reko, gamad je samo cekala neku bezveznu glupost za sta bi mu tag uzeli..

jel znas mozda kome su jos uzeli?
Member
Posts: 1,787
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2009 11:27am
reko sam mu multi ftw biggrin.gif

This post was edited by Superunknown on Jan 22 2009 11:28am
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 22 2009 11:43am
Quote (The_Outsider @ Thu, Jan 22 2009, 04:43pm)
njag mu mako tag jer je kao inactive bio, pa su se nes zakacili, ugl. tiny i jos jedan lik jedini su trusted kaj nisu donirali -> oba dva ostali bez taga, i nakon tag removala je tiny to stavio u profil i dobio 365 dana ban ^^


Ma nfaguar
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jan 22 2009 11:45am
Tiny says:
i ja pmam njaguara
Tiny says:
kao kaj mi se desilo s tagom
Tiny says:
i veli on kao da sam inactivan ovo ono
iko says:
pa zato uzet tag
iko says:
nek ide u pm
Tiny says:
reko de ne seri, imam 20 transakcija ovaj mjesec, trejdam, postam
Tiny says:
sve
Tiny says:
online svaki dan
Tiny says:
dodje on
Tiny says:
ne ne nisi aktivan, to je premalo, pravi trejderi naprave 20 transakcija za par sati
Tiny says:
xD
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 22 2009 12:01pm
Quote (ivangozu @ Thu, Jan 22 2009, 06:45pm)
Tiny says:
i ja pmam njaguara
Tiny says:
kao kaj mi se desilo s tagom
Tiny says:
i veli on kao da sam inactivan ovo ono
iko says:
pa zato uzet tag
iko says:
nek ide u pm
Tiny says:
reko de ne seri, imam 20 transakcija ovaj mjesec, trejdam, postam
Tiny says:
sve
Tiny says:
online svaki dan
Tiny says:
dodje on
Tiny says:
ne ne nisi aktivan, to je premalo, pravi trejderi naprave 20 transakcija za par sati
Tiny says:
xD



ma jok

ja bi reko da je to zato sto mu se nije uvlacio i sto nije donirao

ali mozda grijesim

This post was edited by Kennoth on Jan 22 2009 12:02pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 22 2009 12:44pm
Quote (Kennoth @ Thu, 22 Jan 2009, 19:01)
ma jok

ja bi reko da je to zato sto mu se nije uvlacio i sto nije donirao

ali mozda grijesim


ne griješiš, bogami da mu je donira par stotina dolara, sigurno bi mu teže oduzea

ovako kad mu nije ništa donira ne osjeća nikakvu "moralnu" dvojbu da mu skine iz pišljivog razloga

Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Jan 22 2009 01:21pm
aapero= tiny ?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Jan 22 2009 01:50pm
Quote (Brane @ Thu, Jan 22 2009, 07:21pm)
aapero= tiny ?


da
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll