Quote (Dr_Feelgood @ Sun, Jan 25 2009, 03:43am)
ma znaš šta ti bahamontiče!!!!
ustvari je još gore nego šta je prikazano tamo.
no, to nije sve, izgleda da če bit još gore. dolazi novi feudalizam!!!!!
od uskoro pa nadalje ste kmetovi od zaba, privredne, splitske, ht, iskon i još nekih kojima čete plačat reket.
i naravno, moči čete zarađivat kod sumnjivih poslodovaca....a jedan od najsumnjivijih je Država.
ja uopce ne mislim da je drugacije! robovi smo i dan danas! ako to tako zelis nazvat! neko to zove i strukutura drustva,jesi znao to?? ja bih radije da je ovako nego da je anarhizam...koliko god mi svi naginjali anarhizmu mislim da je ipak ovako bolje!! drago je meni sta ima drzava,banaka i ht-a...drago mi je da ima policije i drugih institucija...vi kako zelite!! ako je to nekome preskupo?? preseli se u Somaliju ili Sudan...tamo vam je super,anarhija po vasem gustu pretpostavljam! samo si nabavite kalaš i pripremite se na dan bez pahuljica i mljeka ujutro! ps. nemate internet tamo pa ne morate plačat nikome!!