Quote (m4tej @ Tue, Jan 13 2009, 10:22pm)
ahaha xD
ma nadje se takvih conversa i danas =))
evo 1 upravo nadjen =)))
Legna, CroMafia, Smartass, ja ofc i neki randomi neznam ih....
nasli se mi u samostanu =))))))
evo to je jedan inteligenta razgovor...recimo 4. reply od troopera xD...gozu zakljucak
http://i39.tinypic.com/de1xy0.jpg
jebote di si ovo iscupo, mora daje negdi pocetak drugog laddera kad imam taj acc, a vidi razgovor koje smo noobcine bili

ja cu sutra stavit nesto ss nes mi imageshack sere po obicaju... idem spat sada
Quote (OnlyInMemories @ Tue, Jan 13 2009, 10:39pm)
stari diablo 2 set

hahahaha
http://i44.tinypic.com/6tnsw7.jpg
aa to je gg mod
This post was edited by Legna on Jan 13 2009 03:49pm