d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ok, Vrijeme Za Screenshot Desktopa
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 11 2009 01:16pm
Quote (Brane @ Sat, Jan 10 2009, 08:52pm)
meni ne radi print screen pa cu vam naacrtat...

http://i39.tinypic.com/rh4rcg.jpg


desna ruka mi je slomljena.a desnjak san pa san livon ^^


tupino magni geniusa ^^
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Jan 11 2009 01:19pm
Quote (OnlyInMemories @ Sun, Jan 11 2009, 07:16pm)
tupino magni geniusa ^^


kako
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Jan 11 2009 01:31pm
Quote (Brane @ Sun, Jan 11 2009, 07:19pm)
kako


pa koliko se sjecam :
ides u my computer > local disc di su ti windowsi > windows > system32
tamo nades datoteku koja glasi WgaLogon.dll
Toj datoteci izbrisi ovo dll i neka pise WgaLogon.bak (bak = bak je ekstenzija koja nema nikakvu radnu funkciju tako da stavi nju)
Onda napravi new text document i preimenuj ga u WgaLogon.dll
I onda udri ctrl+alt+delete > udi u proces > nadi WgaTray tako nesto i stisni end process
i on ce se opet upaliti ali ce citati naredbe iz WgaLogon.dll - a koji je prazan new text document tako da nece vise stvarat probleme

P.S. kad sve to zavrsis resetiraj komp:

P.S.(x2) ako nevidis ove nastavke npr .dll .exe. i slicno
napravi ovo
gore u alatnoj traci idi na tools> Folder Options > View > i makni kvacicu sa onoga " hide extensions for known file types"
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Jan 11 2009 01:32pm
Quote (OnlyInMemories @ Sun, Jan 11 2009, 07:31pm)
pa koliko se sjecam :
ides u my computer > local disc di su ti windowsi > windows > system32
tamo nades datoteku koja glasi WgaLogon.dll
Toj datoteci izbrisi ovo dll i neka pise WgaLogon.bak  (bak = bak je ekstenzija koja nema nikakvu radnu funkciju tako da stavi nju)
Onda napravi new text document i preimenuj ga u WgaLogon.dll
I onda udri ctrl+alt+delete > udi u proces > nadi WgaTray tako nesto i stisni end process
i on ce se opet upaliti ali ce citati naredbe iz WgaLogon.dll - a koji je prazan new text document tako da nece vise stvarat probleme

P.S. kad sve to zavrsis resetiraj komp:

P.S.(x2) ako nevidis ove nastavke npr .dll .exe. i slicno
napravi ovo
gore u alatnoj traci idi na tools> Folder Options > View > i makni kvacicu sa onoga " hide extensions for known file types"


omfg koji si ti haker ^^^jbt provat cu ^^^^^^^^
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Jan 12 2009 05:53am
Evo taman slikano

Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 12 2009 06:34am
eo i moje slikice pikice!


This post was edited by bahamontik on Jan 12 2009 06:37am
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Jan 12 2009 09:40am
Dobri su ti folderi na desktopu
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 12 2009 09:42am
Quote (bahamontik @ Mon, Jan 12 2009, 12:34pm)
eo i moje slikice pikice!
http://img525.imageshack.us/img525/1978/18997996to7.png


biggrin.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 12 2009 09:54am
dobro da je neko primjetio! ja iman malo poseban ukus za pornice!! pa sta sad?? svi mi imamo svoje musice...dobro moje je malo...meni je to super!! kad vi ne znate sta valja...jos mi fali da neko ozbiljno svati pa da mi pandurija naleti doma! s obzirom sta iman sve na kompu i kako uopce iman net dobio bi 20 godina zatvora!!! viva la diva,viva victorija,afroditaaaaaa
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Jan 12 2009 01:33pm
Quote (OnlyInMemories @ Sun, Jan 11 2009, 07:31pm)
pa koliko se sjecam :
ides u my computer > local disc di su ti windowsi > windows > system32
tamo nades datoteku koja glasi WgaLogon.dll
Toj datoteci izbrisi ovo dll i neka pise WgaLogon.bak  (bak = bak je ekstenzija koja nema nikakvu radnu funkciju tako da stavi nju)
Onda napravi new text document i preimenuj ga u WgaLogon.dll
I onda udri ctrl+alt+delete > udi u proces > nadi WgaTray tako nesto i stisni end process
i on ce se opet upaliti ali ce citati naredbe iz WgaLogon.dll - a koji je prazan new text document tako da nece vise stvarat probleme

P.S. kad sve to zavrsis resetiraj komp:

P.S.(x2) ako nevidis ove nastavke npr .dll .exe. i slicno
napravi ovo
gore u alatnoj traci idi na tools> Folder Options > View > i makni kvacicu sa onoga " hide extensions for known file types"


e kralj si radi mi ...jos da mi rijesis zasto mi print screen ne valja.....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll