d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Gledo Neko > Inside...
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,688
Joined: Jun 5 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 6 2009 06:12pm
Quote (Razakel @ Mon, 5 Jan 2009, 14:35)
SUB ZEROOOO

FINISH HIM!!!!!!!!


wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif wallbash.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Jan 7 2009 08:14am
oj Legna pogledaj spanjolsku karantenu!!!! Gosu film...zove ti se Rec na spanjolskom!!! predobar,,,jos nije izasa americki na dvd ripu pa necu josm pogledat...ali cim izadje jako me zanima...Rec je pregosu!!!
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2009 11:15am
Quote (bahamontik @ Wed, Jan 7 2009, 03:14pm)
oj Legna pogledaj spanjolsku karantenu!!!! Gosu film...zove ti se Rec na spanjolskom!!! predobar,,,jos nije izasa americki na dvd ripu pa necu josm pogledat...ali cim izadje jako me zanima...Rec je pregosu!!!


Budem skinuo, vidim na imdb-u da ima dobre ocjene, bas cu pogledat za vikend kad malo vremena ulovim smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll