d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pobjedi Vam Mirko > -.-
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 1 2009 07:36am
Quote (sid_hr @ Thu, 1 Jan 2009, 14:01)
znaci hočeš reć da je bio najbolji svaki put kad je pobijedio!
ma mirko nikad nije bio najbolji na svijetu, jer nije baš bistar momak. samo zato...
inace ko borac je jedna savrsena masina bez mozga.. a te masine se vecinom pokvare il slupaju..


Općenito su pobjede ključan faktor za određivanje tko je bolji, ne nužno u nogometu ali u sportovima koje završavaju teškim nokautima, obično onaj kojemu slome vilicu, 9 rebara i arkadu, ispada malo slabiji, a onaj tko pobjedi ispada bolji. Dobro si to zaključija, iako ja to nisan napisa.

Pratim već dugo MMA, Mirko je definitivno jedno vrime bio broj 1. a to je bilo razdoblje 2003.

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Jan 1 2009 10:07am
y složija bi se sa nugardom.
s jednom razlikom.
naime, mirko tada ipak bija mlađi i za desetinku sekunde brže reagira.
pa je tako uspija pobjedit ove koji su tada bili 5 godina stariji (i samo malo sporiji) od njega.
i da, pobjeđiva je i ove šta su tek stjecali isustvokoji su bili mlađi od njega.
no eto sad je i on 35 godina star, mislim da je če sad počet vrijeme kad če njega počet pomalo premlačivat tridesetogodišnjaci.
pa bi zato možda za njega bilo najbolje da se povuče dok mu nisu polomili rebra vilicu slezenu i ukrtako sve ono šta je on več drugima polomio....
ipak je to prebrutalan sport.
ako se to uopče može nazvat sportom, jer mislim da u definiciju sporta ne spada lomljenje kostiju i oštečivanje unutarnjih organa...
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Jan 1 2009 10:08am
fedor je uvijek bio num.1

mirko mu se na kratko priblizio ali je uvijek bio u njegovoj sjeni kao i svi ostali, tako ce i ostat.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 1 2009 10:53am
Quote (Cheso @ Thu, Jan 1 2009, 04:08pm)
fedor je uvijek bio num.1

mirko mu se na kratko priblizio ali je uvijek bio u njegovoj sjeni kao i svi ostali, tako ce i ostat.


ne slazem se da ce tako ostat
i on ce jedan dan istrunut a sve je vise mladih dobrih boraca,,,
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jan 1 2009 10:54am
Jedina razlika između Fedora i Mirka, je što se Fedor posvetija treninzima i nije se kandidira za predstavnika u parlamentu, nije igra nogomet za cibaliju, nije snima emisije sa knjazom i nije glumija u trash filmovima, i zna je izbjeć teške mečeve (iako sa ultra glupim opravdanjima).

A sve navedeno, Mirko nije zna izbjeć. Tu je ključna razlika. I zbog toga je Fedor jači.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 1 2009 11:00am
Quote (nugard @ Thu, Jan 1 2009, 04:54pm)
Jedina razlika između Fedora i Mirka, je što se Fedor posvetija treninzima i nije se kandidira za predstavnika u  parlamentu, nije igra nogomet za cibaliju, nije snima emisije sa knjazom i nije glumija u trash filmovima, i zna je izbjeć teške mečeve (iako sa ultra glupim opravdanjima).

A sve navedeno, Mirko nije zna izbjeć. Tu je ključna razlika. I zbog toga je Fedor jači.


vouch =)

fedor je znao kontrolirat to sta je slavan
mirka je to malo puklo i sad bi on sve pa i bio svjetski prvak
neide to tako
dok je on lupo iza platna fedor je treniro
dok je mirko igro u cibaliji fedor je i dalje treniro....
a rusi... nije ni cudo sta su takve zivine..po onoj snježurini...trening: prikolica, drva i vuci kući.....
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Jan 1 2009 01:43pm
fedor se vec lagano povlaci....

AL kralj ce ostat kralj... dan danas rijetko jos ko ima muda s njim u ring

nikad porazen, osim jednog meca gdje je morao predati zbog posjekotine, al u uzvratnom fightu ga je slomio skroz
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 1 2009 02:20pm
Quote (Cheso @ Thu, Jan 1 2009, 07:43pm)
fedor se vec lagano povlaci....

AL kralj ce ostat kralj... dan danas rijetko jos ko ima muda s njim u ring

nikad porazen, osim jednog meca gdje je morao predati zbog posjekotine, al u uzvratnom fightu ga je slomio skroz


s kim je to bilo?
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Jan 1 2009 02:57pm
Quote (m4tej @ Thu, Jan 1 2009, 08:20pm)
s kim je to bilo?


ovo mu je jedini poraz u karijeri, u remachu ga je zgazio.....

http://www.youtube.com/watch?v=DGJu_v3G93g

This post was edited by Cheso on Jan 1 2009 03:03pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 1 2009 03:23pm
Na parketu visina ne znaci nista wink.gif

http://uk.youtube.com/watch?v=P3QzX1ZadJM
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll