d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kolko Moras Bit Glup Za Nesto Ovakvo > Zomg
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 29 2008 04:11pm
Quote (miso8 @ Mon, Dec 29 2008, 11:10pm)
ja mu poslo 7.50 a ovo je imo prije


Ja sam mu poslo sto je imo prije ^^
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 29 2008 04:27pm
ls drop...
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 29 2008 06:40pm
ni meni nije nista drugo nego smisno, ali tragicno je sta ce se ovo slusat :S
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Dec 29 2008 06:52pm
ma nek se slusa haha ja pogledo bar 10 puta i svidja mi se.....

sve slusam, ma pjesma je cheap shit al je fora kako isfurava sponzorusu haha
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Dec 30 2008 02:34am
Quote (Cheso @ Tue, 30 Dec 2008, 01:52)
ma nek se slusa haha ja pogledo bar 10 puta i svidja mi se.....

sve slusam, ma pjesma je cheap shit al je fora kako isfurava sponzorusu haha


Cheso je na dobrom putu - ako slušaš pjesmu sa ugašenim zvučnicima - i nije tako loša bangin.gif

P.S. Zaboravili su sirotici reć da sise ipak ne čine 100 % uspjeha wink.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 30 2008 04:47am
Quote (PalysFort @ Tue, 30 Dec 2008, 09:34)
Cheso je na dobrom putu - ako slušaš pjesmu sa ugašenim zvučnicima - i nije tako loša bangin.gif

P.S. Zaboravili su sirotici reć da sise ipak ne čine 100 % uspjeha wink.gif


tako je...sise su 99% laugh.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 30 2008 06:09am
Quote (PalysFort @ Tue, Dec 30 2008, 08:34am)
Cheso je na dobrom putu - ako slušaš pjesmu sa ugašenim zvučnicima - i nije tako loša bangin.gif

P.S. Zaboravili su sirotici reć da sise ipak ne čine 100 % uspjeha wink.gif


vratia nan se lacy biggrin.gif
tits or gtfo
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 30 2008 01:47pm
Quote (PalysFort @ Tue, Dec 30 2008, 08:34am)
Cheso je na dobrom putu - ako slušaš pjesmu sa ugašenim zvučnicima - i nije tako loša bangin.gif

P.S. Zaboravili su sirotici reć da sise ipak ne čine 100 % uspjeha wink.gif


evo ga !!!!!!
a di si ti? nisi niti javio kad si došao, pff
nego evo ovako slučajno naletim i vidim te eh
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 30 2008 03:24pm
Quote (PalysFort @ Tue, Dec 30 2008, 08:34am)
Cheso je na dobrom putu - ako slušaš pjesmu sa ugašenim zvučnicima - i nije tako loša bangin.gif

P.S. Zaboravili su sirotici reć da sise ipak ne čine 100 % uspjeha wink.gif


daj fakat di si bio ti?
vidim i novi guild je pao a? =))
nice nice =)) gz
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 30 2008 04:12pm
svasta!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll