Quote (Cheso @ Tue, 30 Dec 2008, 01:52)
ma nek se slusa haha ja pogledo bar 10 puta i svidja mi se.....
sve slusam, ma pjesma je cheap shit al je fora kako isfurava sponzorusu haha
Cheso je na dobrom putu - ako slušaš pjesmu sa ugašenim zvučnicima - i nije tako loša
P.S. Zaboravili su sirotici reć da sise ipak ne čine 100 % uspjeha