d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Elder Scroll Iv: Oblivion
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 27 2008 02:52pm
Quote (nugard @ Sat, Dec 27 2008, 07:51pm)
hvala na pojašnjenju


ty za objasnjenje
pricali smo o bugovima pa je nes u cheatovima poceo
nvm
ty & sry
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 27 2008 04:03pm
ja sam ga prešla odavno tongue.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 27 2008 04:10pm
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sat, Dec 27 2008, 11:03pm)
ja sam ga prešla odavno tongue.gif


Sta to? Oblivion? To je igra koja se ne prelazi, barem je ja tako igram
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 28 2008 06:22am
kak se ne prelazi laugh.gif ja ju prešla
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 06:41am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Dec 28 2008, 12:22pm)
kak se ne prelazi laugh.gif ja ju prešla


isto
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 28 2008 07:08am
Quote (m4tej @ Sun, 28 Dec 2008, 12:41)
isto


hehe znaš o čem ja pričam hug.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Dec 28 2008 07:35am
oblivion ne zavrsava, fallout3 bez moda zavrsava.

morrowind je slozen, slojevit. politicki, ekonomski. puno teksta, puno razgovora, predivno. velik je, punp puno duzi od obliviona.

oblivion je lijep, meni igriviji, laksi. saren. za djecu. komercijaliziran, al opet drzi dio duha elder scrolls.

elder scrolls treba gledat kao cjelinu, od daggerfalla do obliviona. igre su cjelina, ispreplicu se, to je ljepota.

ps. u oblivionu je lvl 8-9 lik najjaci, preko lvl 25 si sve slabiji. da je escutcheon of chorrol 35% reflect dmg na manjem levelu nebi se isplatilo ic ni do 25.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 28 2008 07:53am
Quote (Kacavida @ Sun, Dec 28 2008, 01:35pm)
oblivion ne zavrsava, fallout3 bez moda zavrsava.

morrowind je slozen, slojevit. politicki, ekonomski. puno teksta, puno razgovora, predivno. velik je, punp puno duzi od obliviona.

oblivion je lijep, meni igriviji, laksi. saren. za djecu. komercijaliziran, al opet drzi dio duha elder scrolls.

elder scrolls treba gledat kao cjelinu, od daggerfalla do obliviona. igre su cjelina, ispreplicu se, to je ljepota.

ps. u oblivionu je lvl 8-9 lik najjaci, preko lvl 25 si sve slabiji. da je escutcheon of chorrol 35% reflect dmg na manjem levelu nebi se isplatilo ic ni do 25.


kewl
ma ja sam imo bug pa nisam ni mogo preko levela 5 ici =((
tako da pola questova nisam rjesio =))



dada miki kuzim =)) wub.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 28 2008 10:38am
Quote (Kacavida @ Sun, Dec 28 2008, 02:35pm)
oblivion ne zavrsava, fallout3 bez moda zavrsava.

morrowind je slozen, slojevit. politicki, ekonomski. puno teksta, puno razgovora, predivno. velik je, punp puno duzi od obliviona.

oblivion je lijep, meni igriviji, laksi. saren. za djecu. komercijaliziran, al opet drzi dio duha elder scrolls.

elder scrolls treba gledat kao cjelinu, od daggerfalla do obliviona. igre su cjelina, ispreplicu se, to je ljepota.

ps. u oblivionu je lvl 8-9 lik najjaci, preko lvl 25 si sve slabiji. da je escutcheon of chorrol 35% reflect dmg na manjem levelu nebi se isplatilo ic ni do 25.



Istina da je najlakse tu od 5-15 lvla, dok su monsteri na osnovnoj razini. Nego, koji je max lvl?
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Jan 4 2009 09:06am
evo malo vracam ovo iz mrtvih
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll