Quote (Kacavida @ Sun, Dec 28 2008, 02:35pm)
oblivion ne zavrsava, fallout3 bez moda zavrsava.
morrowind je slozen, slojevit. politicki, ekonomski. puno teksta, puno razgovora, predivno. velik je, punp puno duzi od obliviona.
oblivion je lijep, meni igriviji, laksi. saren. za djecu. komercijaliziran, al opet drzi dio duha elder scrolls.
elder scrolls treba gledat kao cjelinu, od daggerfalla do obliviona. igre su cjelina, ispreplicu se, to je ljepota.
ps. u oblivionu je lvl 8-9 lik najjaci, preko lvl 25 si sve slabiji. da je escutcheon of chorrol 35% reflect dmg na manjem levelu nebi se isplatilo ic ni do 25.
Istina da je najlakse tu od 5-15 lvla, dok su monsteri na osnovnoj razini. Nego, koji je max lvl?