Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 29 2008, 11:57pm)
ahahahahahahah , sad sam ti pogledao sve slike na fejsu , kako sam se nasmijao pa to je za nevirovat xD
hahahahahahahahahaha
koji si ti kralj xD
iden i ja

koja dobra guza
i kolko si lipsi bez kose...
This post was edited by ivangozu on Dec 30 2008 06:20am