d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Di Je Nesta Topic Sa Onom Kurvetinom!?!
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Dec 22 2008 06:30am
Quote (OnlyInMemories @ Mon, Dec 22 2008, 03:37am)
dobrodosao nazad , nema nista novoga , nesi se bogati a sve je skrtiji , poceli kurve dovodit ode i tako to ...


nesius je kralj biggrin.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 22 2008 07:01am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Mon, Dec 22 2008, 10:14am)
evo to dokazuje da su hrvati za KURAC!! kad jedan drugog idu prijavljivat, neko me prijavio i dobila sam 1 dan suspenzije a tema ošla u zaborav!
dobri je meni jole reko jučer hug.gif


lol, neki lik na GCu je posto istu stvar i nije dobio ni verbal
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 22 2008 07:47am
Quote (Kennoth @ Mon, 22 Dec 2008, 13:01)
lol, neki lik na GCu je posto istu stvar i nije dobio ni verbal


eto to ti okazuje kakvu su hrvati nacija ko će koga nego svoj svoga sleep.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 22 2008 02:14pm
a u picku amter i vasi linkovi opet dobio warn

a jucer mako 10% i sad opet... dugo je trajalo

This post was edited by The_Outsider on Dec 22 2008 02:14pm
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 22 2008 03:47pm
Quote (The_Outsider @ Mon, Dec 22 2008, 09:14pm)
a u picku amter i vasi linkovi opet dobio warn

a jucer mako 10% i sad opet... dugo je trajalo


Cek, dobio si warn jer si quoto link? Rofllllllllll

Miki, a zasto mislis da je bio Hrvat (mislim, lako moguce je ali), puno stranaca spama ovaj subforum (nemoram ih navest jel)
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 22 2008 05:26pm
Quote (The_Outsider @ Mon, 22 Dec 2008, 21:14)
a u picku amter i vasi linkovi opet dobio warn

a jucer mako 10% i sad opet... dugo je trajalo


pa ti quotaj na cro subu ohmy.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 23 2008 07:39pm
pa ja sam quota ali nisan dobija warn.
nego samo uopzorenje od mediatora, btw reka mi je da ako to još jedanput ponovin da če otet avion i zabit se snjim u moju kuću.
pa san odusta od quotanja.....
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 23 2008 11:06pm
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 24 Dec 2008, 02:39)
pa ja sam quota ali nisan dobija warn.
nego samo uopzorenje od mediatora, btw reka mi je da ako to još jedanput ponovin da če otet avion i zabit se snjim u moju kuću.
pa san odusta od quotanja.....


hahahahahha rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll