Quote (Dr_Feelgood @ Sat, Dec 20 2008, 12:01pm)
yap ugledajte se na bahamontika!!!!
on je ZAVRŠIJA FAKULTET !!!!!!
hm nemojte se baš u potpunosti ugledat na bahamontika, barem ne šta se tiće onih stihova (bolje da sam ladna govna jeo....)
bolje da sam ladna govna jeo nego da sam tebe Rajka sreo! bolje da sam na tvrd kurac sjeo nego sto sam tebe Rajka sreo! e sinoc(jutros bolje rečeno) sam se izriga u kadu! to nikad jos nisam napravio,pa ti slusaj trance pijan ko svinja i drugi put! moja Rajka ćorava i gluva,našta liči da te bog sačuva!!!
This post was edited by bahamontik on Dec 20 2008 11:25am