Quote (leona @ Mon, Dec 15 2008, 11:28pm)
a nisam ih grizla godinu dana... kvragu i debilne navike.... samo loše je lako steć

ja ih grizem pokusavam se odviknut
mrzim sta se nemogu odviknut od necega sto radit nesvjesno
ucim i samo nadjem prst u ustima