Quote (sid_hr @ Sun, Dec 14 2008, 04:45pm)
jel mislite stalno takve gluposti pisat?
samo se izjasnite molim!
di bi bio cro forum da nema spammera i ostalih? da su samo stariji sto igraju d2 umjesto da odupravit potomstvo?
bile bi samo ozbiljne teme i nebi bilo zezancije, svadja itd.
ovako imas svakih 5min novi post i imas sta za citat...
onak bi bilo dosadno, sam pogledaj druge subove pa onda promisli malo
ak je tolki bed sto spammamo, ja necu vise ni dizat hrv forum, super
aj odo ja....
ubuduce pm spusti ak ti nest smeta sto sam napravio, ne tu tak.....