Quote (ivangozu @ Sat, 13 Dec 2008, 11:19)
zajeb sta me sad napadas u svakom topicu
aj lizi njugaru jaja
kennoth spamas na d2jspu u svin topicima ne samo u cro sub
ti mu takoder nebi triba govorit koliko spama.
jer vida sam tvoje topice po softcore europe dok sam prodava prijateljeve stvari.
imas dosta nesuvislih topica i postova,van cro suba.
to da je kenoth spammer to stoji.
ali takoder stoji cinjenica da je vas 90% spammera ovde.
ima par ljudi cije postove i topice gustam procitat.