Quote (ivangozu @ Sat, 13 Dec 2008, 15:35)
kolko moras ti bit ljubomoran jer nemas muda za napravit to pa drugima nevirujes?
daj mi svoju adresu i koje auto vozis pa cu ih i tebi IZDUSIT nisan ih busia jer nisan ima sa cin
slavko vozi opela neboj se nebi se ja raspitiva okolo bezveze da to nisan tia napravit
uff iman na sta bit ljubomoran... na to da si glupo tele pa nemos vjeronauk proc? Jebote samo tribas bit na satu kod Slavka da bi ima 2.
I na tvoju sricu nevozin auto. A vidis da smo ipak dosli do toga da ih nisi izbusija. Samo san to tija od tebe cut, sta si moga napravit prije svega ovoga.
Tija san ja napravit puno stvari u zivotu. A ako ih nisi izbusija onda TI nemas muda.
This post was edited by Zajeb on Dec 13 2008 08:46am