d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ispovjest > Ili Kak Se Pise Zaboli Me!
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 13 2008 08:30am
Quote (ivangozu @ Sat, 13 Dec 2008, 15:00)
bice ti je mater brkata ka i caca ti sroljo

btw kad vidis slavka pitaj ga za mene ucenik ivan odak , prije nego pocnes srat i optuzivat ljude da lazu raspitaj se


ako ti rece da je istina sta san reka dugujes mi ispriku


Ja mislin da bi zna da mu je neki debil izbusija gume ka sta ti kazes. Opet ti govorin, mozda si ima problema sa njin i on sa tebon, ali mu gume nisi izbusija prestani lagat.
Koliko jadan moras bit da lazes na internetu kako bi ispa faca... pfff...
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 08:35am
Quote (Zajeb @ Sat, Dec 13 2008, 02:30pm)
Ja mislin da bi zna da mu je neki debil izbusija gume ka sta ti kazes. Opet ti govorin, mozda si ima problema sa njin i on sa tebon, ali mu gume nisi izbusija prestani lagat.
Koliko jadan moras bit da lazes na internetu kako bi ispa faca... pfff...


kolko moras ti bit ljubomoran jer nemas muda za napravit to pa drugima nevirujes?
daj mi svoju adresu i koje auto vozis pa cu ih i tebi IZDUSIT nisan ih busia jer nisan ima sa cin

slavko vozi opela neboj se nebi se ja raspitiva okolo bezveze da to nisan tia napravit
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 13 2008 08:36am
dajte to rijesite u pvp ^^
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 08:36am
Quote (m4tej @ Sat, Dec 13 2008, 02:36pm)
dajte to rijesite u pvp ^^


moj tata je jaci od tvog


znam znam pocea san i ja spamat al sta cu kad svi
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 13 2008 08:45am
Quote (ivangozu @ Sat, 13 Dec 2008, 15:35)
kolko moras ti bit ljubomoran jer nemas muda za napravit to pa drugima nevirujes?
daj mi svoju adresu i koje auto vozis pa cu ih i tebi IZDUSIT nisan ih busia jer nisan ima sa cin

slavko vozi opela neboj se nebi se ja raspitiva okolo bezveze da to nisan tia napravit


uff iman na sta bit ljubomoran... na to da si glupo tele pa nemos vjeronauk proc? Jebote samo tribas bit na satu kod Slavka da bi ima 2.
I na tvoju sricu nevozin auto. A vidis da smo ipak dosli do toga da ih nisi izbusija. Samo san to tija od tebe cut, sta si moga napravit prije svega ovoga.
Tija san ja napravit puno stvari u zivotu. A ako ih nisi izbusija onda TI nemas muda.

This post was edited by Zajeb on Dec 13 2008 08:46am
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 08:52am
Quote (Zajeb @ Sat, Dec 13 2008, 02:45pm)
uff iman na sta bit ljubomoran... na to da si glupo tele pa nemos vjeronauk proc? Jebote samo tribas bit na satu kod Slavka da bi ima 2.
I na tvoju sricu nevozin auto. A vidis da smo ipak dosli do toga da ih nisi izbusija. Samo san to tija od tebe cut, sta si moga napravit prije svega ovoga.
Tija san ja napravit puno stvari u zivotu. A ako ih nisi izbusija onda TI nemas muda.


ti ih imas ofc tu priko internete ja san reka da san mu ih izdusia , probaj ti probit gumu sa kemiskon iz pernice neide sad.gif


iden ca bb
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 13 2008 09:24am
iskreno ne znam zasto se hvalis time da si to napravia....
ne zelim te vridat, ali stvarno u tome ne vidim nista pametno....
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 10:35am
Quote (leona @ Sat, Dec 13 2008, 03:24pm)
iskreno ne znam zasto se hvalis time da si to napravia....
ne zelim te vridat, ali stvarno u tome ne vidim nista pametno....


zensko si
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 13 2008 10:46am
ne la fakat nisi nist posebno napravio, svatko moze otic do nastavnikovog auta i ispuhat gume,aj da si probusio, probio gumu cijelu, to bi bilo ono da se pohvalis, al ovako lik sam ode i napuse ponovo gume i sve ok, ti odbis ukor i to je to....
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 13 2008 11:05am
Quote (ivangozu @ Sat, Dec 13 2008, 06:35pm)
zensko si


hmm??
jel bi to tribala bit uvreda il pohvala rofl
vidit cemo oce tebi u tim godinama bit smisno da ti to neko napravi wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll