d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Forum Gold Purchase
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Dec 11 2008 05:16am
Quote (Titan_st @ Thu, Dec 11 2008, 08:56am)
Da dat 2000kn za pixele na ekranu od nekog tupana sta je napravija forum
Sinko ovako

Vas 4 za 300kn kupite 2 boce žestokog i cole kolko triba
Za 100 kuna kupite malo za zderat i platite nesto sice goriva
Ostaje van 1600kn.
Nadjete neku kurbetinu i date jos 1000kn da vam svima cetvero popusi.
Ostaje van jos 600kn a jebeno ste se opili, pojili nesto i jos vam je i pusilo.


+1 wink.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 11 2008 05:31am
Quote (Titan_st @ Thu, Dec 11 2008, 08:56am)
Da dat 2000kn za pixele na ekranu od nekog tupana sta je napravija forum
Sinko ovako

Vas 4 za 300kn kupite 2 boce žestokog i cole kolko triba
Za 100 kuna kupite malo za zderat i platite nesto sice goriva
Ostaje van 1600kn.
Nadjete neku kurbetinu i date jos 1000kn da vam svima cetvero popusi.
Ostaje van jos 600kn a jebeno ste se opili, pojili nesto i jos vam je i pusilo.


1. ja dajem 200 kuna ostalo su frendovi.... tih 200 mi dala baba ovako jer nisam dugo bio kod nje
2. cuga (pricekat su 20 dana do nove godine)
3. cura mi ga popusi kad ocu... nn kurve wink.gif

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 11 2008 03:58pm
Quote (Titan_st @ Thu, Dec 11 2008, 08:56am)
Da dat 2000kn za pixele na ekranu od nekog tupana sta je napravija forum
Sinko ovako

Vas 4 za 300kn kupite 2 boce žestokog i cole kolko triba
Za 100 kuna kupite malo za zderat i platite nesto sice goriva
Ostaje van 1600kn.
Nadjete neku kurbetinu i date jos 1000kn da vam svima cetvero popusi.
Ostaje van jos 600kn a jebeno ste se opili, pojili nesto i jos vam je i pusilo.


to meštre! meni se nije dalo pisat poduži text ali otprilike isto san mislija....
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Dec 12 2008 03:26am
Quote (m4tej @ Thu, 11 Dec 2008, 12:31)
1. ja dajem 200 kuna ostalo su frendovi.... tih 200 mi dala baba ovako jer nisam dugo bio kod nje
2. cuga (pricekat su 20 dana do nove godine)
3. cura mi ga popusi kad ocu... nn kurve wink.gif


Cek jes ti svjestan da ces ti dat pola necije place za nekakav izmisljen gold ?
Sutra da propadne forum, mislis da ce ti on to vratit ?
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 12 2008 03:30am
Quote (Titan_st @ Fri, Dec 12 2008, 09:26am)
Cek jes ti svjestan da ces ti dat pola necije place za nekakav izmisljen gold ?
Sutra da propadne forum, mislis da ce ti on to vratit ?


alo
ja dajem 200 kuna
^^
ostalo se obrati paji
usc:abaddonu
on daje 1000+ kuna ^^
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Dec 12 2008 04:36am
yy its true tj. ja dajem samo 100 tongue.gif

This post was edited by Lord_Techno on Dec 12 2008 04:36am
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 12 2008 05:03am
Quote (Titan_st @ Fri, Dec 12 2008, 09:26am)
Cek jes ti svjestan da ces ti dat pola necije place za nekakav izmisljen gold ?
Sutra da propadne forum, mislis da ce ti on to vratit ?


a cuj ono .. bas me briga nije da mi puno toga treba u zivotu
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 12 2008 05:17am
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Dec 12 2008, 11:03am)
a cuj ono .. bas me briga nije da mi puno toga treba u zivotu


pc
cd od d2
i pare za fg
xD
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 12 2008 05:45am
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Dec 12 2008, 11:03am)
a cuj ono .. bas me briga nije da mi puno toga treba u zivotu


skromnost je vrlina!! sinko ako ti je gust trosit na ovo ko ti brani! osim toga ne bi da ces potrosit cijelo imanje! ja stajem uz tebe ali promisli jos jednom dobro o prijedlogu Titana!
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Dec 12 2008 05:53am
Quote (m4tej @ Fri, 12 Dec 2008, 12:17)
pc
cd od d2
i pare za fg
xD


boze sacuvaj ....
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll