Quote (Cro_Pro @ Tue, Dec 9 2008, 06:55pm)
matej meni se auti svidjaju. A crtice vise ne gledam ...
a znam da volis aute
na starom jsp accu sam ti neki sig moro radit sa autom nekim
motorom pitaj isusa
ma animirani sigovi su mi predobri jer su abstraktni .... boo =))
stvar ukusa... nabij si ime bar nekamo xD